Vlog Grand Prix Kanady

Vlog #81 – Wspomnienia, dobry humor i poprawki. Czas na GP Kanady

Robert Kubica, dwa lata po niezwykle ważnym teście, wraca do miejsca, które wiąże się dla niego z bardzo silnymi przeżyciami. Jest przed tym weekendem kilka powodów do optymizmu – m.in. poprawki Williamsa i Mercedesa. Ale czy Gilles Villeneuve Circuit będzie pasował bolidowi Williamsa? Kto już na nim rządzi, a kto ma na to szanse w niedzielę i co oprócz tego czeka nas w najbliższych dniach? Zapraszam do obejrzenia kolejnego odcinku vloga.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 23 września

Peter Revson wygrywa GP Kanady. To jego 2. i ostatnie zwycięstwo w karierze. Po raz 2. i ostatni na podium staje Jackie Oliver. Revson zalicza również ostatnie z 8. podiów, a Emerson Fittipaldi staje na podium po raz 20. Ostatni raz w F1 startują Francois Cevert oraz Jackie Stewart. Było to 50. GP dla zespołu March.

Urodził się RObert Doornbos (11 startów).

Nigel Mansell triumfuje w GP Portugalii.

Potwierdzają się informacje, że Robert Kubica miał umowę z Ferrari na starty w 2012 roku. Robert kontynuuje ciężką pracę, ćwicząc 2-3 razy dziennie.

Sebastian Vettel wygrywa w GP Singapuru. Pierwszy raz najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Nico Hulkenberg. Było to 50. grand prix zespołu HRT.

„Kimi nie był Robertem Kubicą, a Robert nie był Fernando Alonso czy Lewisem Hamiltonem, ale istnieją dobrzy kierowcy na rynku” – mówi Gerard Lopez, współwłaściciel Lotus Renault.

Najnowsze wpisy