Oglądaj wyścigi DTM na żywo

Zapraszam do obejrzenia transmisji z dwóch wyścigów serii DTM na torze Misano we Włoszech.

Po dwóch dotychczasowych, w ramach których rozegrano cztery wyścigi, liderem jest Philipp Eng, jeżdżący w BMW. Pięć punktów za nim jest Rene Rast, a 11 oczek do kierowcy Audi traci Marco Wittmann.

Pierwszy trening DTM zaplanowano na piątek, 7 czerwca na godzinę 15:35, a drugi odbędzie się o godz. 18:25. Kwalifikacje do pierwszego wyścigu odbędą się w sobotę o godz. 10:30, a sama rywalizacja w nim została zaplanowana na godz. 13:30. W niedzielę o godz. 10:45 rozpoczną się kwalifikacje do drugiego wyścigu, który jest zaplanowany na 13:30.

Pierwszy wyścig:

Drugi wyścig:

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 23 września

Peter Revson wygrywa GP Kanady. To jego 2. i ostatnie zwycięstwo w karierze. Po raz 2. i ostatni na podium staje Jackie Oliver. Revson zalicza również ostatnie z 8. podiów, a Emerson Fittipaldi staje na podium po raz 20. Ostatni raz w F1 startują Francois Cevert oraz Jackie Stewart. Było to 50. GP dla zespołu March.

Urodził się RObert Doornbos (11 startów).

Nigel Mansell triumfuje w GP Portugalii.

Potwierdzają się informacje, że Robert Kubica miał umowę z Ferrari na starty w 2012 roku. Robert kontynuuje ciężką pracę, ćwicząc 2-3 razy dziennie.

Sebastian Vettel wygrywa w GP Singapuru. Pierwszy raz najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Nico Hulkenberg. Było to 50. grand prix zespołu HRT.

„Kimi nie był Robertem Kubicą, a Robert nie był Fernando Alonso czy Lewisem Hamiltonem, ale istnieją dobrzy kierowcy na rynku” – mówi Gerard Lopez, współwłaściciel Lotus Renault.

Archiwum