I znów Hamilton, a jak Kubica vs Russell?

Mimo że Robert Kubica startuje dwie pozycje przed George Russellem do Grand Prix Francji, to i tak znacznie wyższe szanse na dojechanie wyżej do mety daje się Anglikowi. Zdecydowanym faworytem rywalizacji według bukmacherów Fortuny jest Lewis Hamilton.

Tym, którzy nie mają jeszcze konta na eFortuna polecam rejestrację z naszego linka partnerskiego TUTAJ. Bukmacher ten przygotował dla fanów F1 specjalną ofertę: Pierwszy zakład bez ryzyka w wysokości do 120 zł oraz bonus od depozytu do 1000 złotych! Ponadto, otrzymuje się na start 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które można wymienić na zakłady o łącznej wartości 20 zł! Wyścigi można obstawiać również na żywo!

Lewis Hamilton jest absolutnie zdecydowanym faworytem rywalizacji we Francji. Kurs na jego zwycięstwo to tylko 1.36, a na podium 1.15. Jeżeli jednak chcecie obstawić jego zwycięstwo, warto skorzystać z kursów na wygraną kierowcy z pole position (niżej) – jest wyższy. Szane na wygraną daje się również Valtteriemu Bottasowi, jednak kurs na niego to aż 3.5. Na podium powinni znaleźć się Hamilton, Bottas i Leclerc według kursów. Z pierwszej 10-tki startował będzie do wyścigu Antonio Giovinazzi i kurs na jego punkty to 1.85.

Poniżej pełne zestawienie (kliknięcie przenosi do strony z kursami):

Smutne jest to, że za obstawienie dubletu Mercedesa dostaniemy jedynie 55 groszy za każdą złotówkę. Odważni, którzy postawią na dublet Ferrari, pomnożą swój wkład 18,5 razy.

Szanse na to, że to Mercedes wygra wyścig to zaledwie 1.07.

Tym razem daje się równe szanse na wykręcenie najlepszego kółka wyścigu obu bolidom Mercedesa.

Kilkadziesiąt możliwości zostało przygotowanych przez Fortunę na pojedynki „Kto lepszy”. Z najbardziej nas interesujących, wygrana Roberta Kubicy nad George Russellem to kurs 3.09. Odwrotnie to 1.3.

Kurs na to, że Robert Kubica ukończy wyścig to 1.15 i 9 kierowców ma mniejsze szanse według bukmacherów na ukończenie rywalizacji.

Łącznie bukmacherzy Fortuny przewidują, że wyścig ukończy 17 kierowców.

Problem techniczny w bolidzie George Russella w 3. treningu sprawił, że szanse na to, że oba bolidy Williamsa ukończą wyścig spadły. Daleko im jednak jeszcze do Haasa. Tu kurs na to, że zarówno Grosjean, jak i Magnussen dojadą do mety wynosi aż 1.6.

Kurs na to, że podczas wyścigu wyjedzie samochód bezpieczeństwa jest najwyższy ze wszystkich dotychczasowych wyścigów sezonu 2019 – aż 1.75.

Obstawić można również inne zdarzenia – liczbę zawodników, którzy nie dokończą pierwszego okrążenia, przewagę zwycięzcy na mecie, kto będzie zwycięzcą pierwszego okrążenia oraz czy zwycięży kierowca startujący z pole position czyli Lewis Hamilton.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 14 lutego

Urodził się Ronnie Peterson, wicemistrz świata z sezonów 1971 i 1978 (123 starty, 10 zwycięstw, 14 pole positions, 26 podiów).

Najnowsze wpisy