Hungaroring z Unique Moments

To opcja dla zapracowanych, którzy chcą zobaczyć Roberta Kubicę na żywo w wyścigu Formuły 1, a przy okazji poczuć klimat Węgier. Przygotowało ją doświadczone biuro podróży Unique Moments.

Najważniejsze

 

Oferta obejmuje wyjazd z Warszawy 2 sierpnia, zwiedzanie Budapesztu 3 sierpnia oraz oglądanie wyścigu o Grand Prix Węgier dzień później. Tego samego dnia nastąpi powrót do Warszawy. Wyjazd kosztuje 1799 zł, a cena ta obejmuje:
– przejazd luksusowym autokarem na trasie Warszawa-Budapeszt (Węgry). Autokar będzie miał możliwość zatrzymania się na południu Polski by zabrać tych, którzy nie będą mogli dojechać do Warszawy.
– bilet na niedzielny wyścig Formuły 1 o Grand Prix Węgier na torze Hungaroring (miejsce stojące)
– transfery na tor Hungaroring
– półdniową wycieczkę po Budapeszcie
– zakwaterowanie w hotelu 4* na 2 noce w pokojach dwu-osobowych wraz ze śniadaniami
– opiekę polskiego pilota Unique Moments podczas całego wyjazdu
– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
– ubezpieczenie KL, NNW i bagażu

Program

 

Dzień 1: Przejazd autokarem do Budapesztu oraz zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 2: Pierwsza część dnia to czas wolny lub zapraszamy za zwiedzanie Budapesztu. Stolica Węgier słynie ze swojego piękna i jest celem weekendowych wypadów wielu osób. Podczas dnia zobaczą Państwo takie miejsca i obiekty jak: Bazylika św. Stefana, Plac Bohaterów, Muzeum Historii Sztuki czy Szechenyi Furdo – największy w Europie kompleks term i basenów, którego najstarsza część pochodzi z 1881 roku. Rejs po Dunaju pozwoli podziwiać główne mosty: Łańcuchowy, Małgorzaty, Wolności i Elżbiety i wiele innych znanych obiektów, na czele z wzorowanym na londyńskim i jednym z największych na świecie, Parlamentem, czy budynkiem Politechniki Węgierskiej i Węgierską Akademią Nauk. Na Wzgórzu Zamkowym zobaczą Państwo z zewnątrz Kościół Koronacyjny Macieja, Baszty Rybackie, stare kamieniczki Budy i Zamek Królewski. Ze Wzgórza Gelerta natomiast rozpościera się przepiękny, panoramiczny widok na całe miasto i Dunaj.

Z kolei wieczorem zachęcamy do wizyty w największym w Europie kompleksie term i basenów organizuje słynne nocne imprezy. Ta atrakcja oferowana przez stolicę Węgier od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością, szczególnie wśród turystów. Dobra muzyka, efekty świetlne, bezpieczne lasery i niecodzienny dress code – strój kąpielowy, trudno o lepszy przepis na niezapomniane imprezowe szaleństwo. Zabawa rozpoczyna się o 22:30 i trwa aż do 3:00.

Temperatura w odkrytych basenach jest następująca: w 1 basenie termalnym wynosi około 33:C, a w 2 jest cieplej – 38:C. Pomiędzy nimi znajduje się basen sportowy ze standardową temperaturą 27C.

Dzień 3: Po śniadaniu wyjazd z hotelu na tor Hungaroring, na którym nieprzerwanie odbywają się wyścigi Formuły 1 od 1986 roku. Tor był pierwszym takim obiektem wybudowanym za Żelazną Kurtyną, a na pierwszy wyścig oglądało na żywo około 200 000 osób, mimo, że cena biletu przewyższała kilkukrotnie średnie miesięczne wynagrodzenie na Węgrzech. Wyścig zyskał miano kultowego, a polskim kibicom kojarzy się głównie z Robertem Kubicą, bo to na tym torze debiutował w 2006 roku. W ostatnich latach walka o zwycięstwo toczyła się głównie między Sebastianem Vettelem a Lewisem Hamiltonem, jednak wielu innych znakomitych kierowców z pewnością spróbuje im zagrozid. Emocje gwarantowane!

Po wyścigu powrót do Warszawy (przyjazd w późnych godzinach wieczornych).

Pełny opis oferty oraz kontakt do Uniqe Moments można znaleźć tutaj.

Kontaktować można się również pod tymi numerami telefonów oraz adresem e-mail:
694 708 976
+48 71 311 96 03
607 322 035
info@um24.pl

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 18 lipca

Alberto Ascari wygrywa GP Wielkiej Brytanii. To jego 12. zwycięstwo w F1. 10. raz na podium stanął Juan Manuel Fangio.

Jack Brabham wygrywa po raz drugi w F1. W GP Wielkiej Brytanii wywalczy też pierwsze pole position. Pierwszy raz na podium staje Bruce McLaren.

Jim Clark triumfuje w GP Holandii. Popisuje się również 20. w swojej karierze najszybszym okrążeniem w wyścigu.

Jochen Rindt wygrywa Grand Prix Wielkiej Brytanii. Po raz 31. i ostatni na podium w swojej karierze staje Jack Brabham. W F1 debiutuje Emerson Fittipaldi. 86. i ostatni raz w F1 jedzie Dan Gurney.

Niki Lauda triumfuje w GP Wielkiej Brytanii. 50. GP w historii zalicza zespół Shadow.

John Watson wygrywa GP Wielkiej Brytanii. 100. wyścig w F1 zalicza Jean-Pierre Jarier, a 200. Ford Cosworth jako producent silników.

Po raz 19. w F1 wygrywa Niki Lauda. W GP Wielkiej Brytanii swoje pierwsze pole position wywalczy Keke Rosberg. Pierwszy raz na podium staje Patrick Tambay.

„Koniec lata Kubica rozpocznie końcową fazę rehabilitacji, a po jej zakończeniu będzie możliwe przeprowadzenie testów, prawdopodobnie z użyciem bolidu Renault z 2009 roku” – mówi Eric Boullier.

Diario Motorsport pisze, że Robert Kubica rozmawia z Haasem. W ciągu kilku kolejnych dni doniesienia te zdementują zarówno szef tej ekipy Gunther Steiner, jak i sam Robert Kubica.

Archiwum