Hungaroring z Unique Moments

To opcja dla zapracowanych, którzy chcą zobaczyć Roberta Kubicę na żywo w wyścigu Formuły 1, a przy okazji poczuć klimat Węgier. Przygotowało ją doświadczone biuro podróży Unique Moments.

Najważniejsze

 

Oferta obejmuje wyjazd z Warszawy 2 sierpnia, zwiedzanie Budapesztu 3 sierpnia oraz oglądanie wyścigu o Grand Prix Węgier dzień później. Tego samego dnia nastąpi powrót do Warszawy. Wyjazd kosztuje 1799 zł, a cena ta obejmuje:
– przejazd luksusowym autokarem na trasie Warszawa-Budapeszt (Węgry). Autokar będzie miał możliwość zatrzymania się na południu Polski by zabrać tych, którzy nie będą mogli dojechać do Warszawy.
– bilet na niedzielny wyścig Formuły 1 o Grand Prix Węgier na torze Hungaroring (miejsce stojące)
– transfery na tor Hungaroring
– półdniową wycieczkę po Budapeszcie
– zakwaterowanie w hotelu 4* na 2 noce w pokojach dwu-osobowych wraz ze śniadaniami
– opiekę polskiego pilota Unique Moments podczas całego wyjazdu
– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
– ubezpieczenie KL, NNW i bagażu

Program

 

Dzień 1: Przejazd autokarem do Budapesztu oraz zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 2: Pierwsza część dnia to czas wolny lub zapraszamy za zwiedzanie Budapesztu. Stolica Węgier słynie ze swojego piękna i jest celem weekendowych wypadów wielu osób. Podczas dnia zobaczą Państwo takie miejsca i obiekty jak: Bazylika św. Stefana, Plac Bohaterów, Muzeum Historii Sztuki czy Szechenyi Furdo – największy w Europie kompleks term i basenów, którego najstarsza część pochodzi z 1881 roku. Rejs po Dunaju pozwoli podziwiać główne mosty: Łańcuchowy, Małgorzaty, Wolności i Elżbiety i wiele innych znanych obiektów, na czele z wzorowanym na londyńskim i jednym z największych na świecie, Parlamentem, czy budynkiem Politechniki Węgierskiej i Węgierską Akademią Nauk. Na Wzgórzu Zamkowym zobaczą Państwo z zewnątrz Kościół Koronacyjny Macieja, Baszty Rybackie, stare kamieniczki Budy i Zamek Królewski. Ze Wzgórza Gelerta natomiast rozpościera się przepiękny, panoramiczny widok na całe miasto i Dunaj.

Z kolei wieczorem zachęcamy do wizyty w największym w Europie kompleksie term i basenów organizuje słynne nocne imprezy. Ta atrakcja oferowana przez stolicę Węgier od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością, szczególnie wśród turystów. Dobra muzyka, efekty świetlne, bezpieczne lasery i niecodzienny dress code – strój kąpielowy, trudno o lepszy przepis na niezapomniane imprezowe szaleństwo. Zabawa rozpoczyna się o 22:30 i trwa aż do 3:00.

Temperatura w odkrytych basenach jest następująca: w 1 basenie termalnym wynosi około 33:C, a w 2 jest cieplej – 38:C. Pomiędzy nimi znajduje się basen sportowy ze standardową temperaturą 27C.

Dzień 3: Po śniadaniu wyjazd z hotelu na tor Hungaroring, na którym nieprzerwanie odbywają się wyścigi Formuły 1 od 1986 roku. Tor był pierwszym takim obiektem wybudowanym za Żelazną Kurtyną, a na pierwszy wyścig oglądało na żywo około 200 000 osób, mimo, że cena biletu przewyższała kilkukrotnie średnie miesięczne wynagrodzenie na Węgrzech. Wyścig zyskał miano kultowego, a polskim kibicom kojarzy się głównie z Robertem Kubicą, bo to na tym torze debiutował w 2006 roku. W ostatnich latach walka o zwycięstwo toczyła się głównie między Sebastianem Vettelem a Lewisem Hamiltonem, jednak wielu innych znakomitych kierowców z pewnością spróbuje im zagrozid. Emocje gwarantowane!

Po wyścigu powrót do Warszawy (przyjazd w późnych godzinach wieczornych).

Pełny opis oferty oraz kontakt do Uniqe Moments można znaleźć tutaj.

Kontaktować można się również pod tymi numerami telefonów oraz adresem e-mail:
694 708 976
+48 71 311 96 03
607 322 035
info@um24.pl

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 22 maja

Pierwsze zwycięstwo w F1 odnosi Maurice Trintignant, wygrywając GP Monako. Pierwszy raz na podium stają Cesare Perdisa i Eugenio Castellotti. Po raz ostatni w F1 jedzie Alberto Ascari. Pierwsze i jedyne podium w Formule 1 zgarnęła w tym wyścigu Lancia.

Wolfgang von Trips odnosi pierwsze zwycięstwo w F1, wygrywając GP Holandii.

Drugie zwycięstwo w F1 odnosi Jackie Stewart, triumfując w GP Monako. Po raz pierwszy best lapa wyścigu uzyskuje Lorenzo Bandini, a John Surtees zalicza 50. start w F1.

Urodził się Pedro Diniz (98 startów).

Jody Scheckter odnosi 6. triumf w F1, wygrywając GP Monako. Pierwszy raz z pole position startował John Watson, a w F1 zadebiutował Riccardo Patrese.

Alain Prost wygrywa po raz 7. w F1, triumfując w GP Belgii. Jedyne najszybsze kółko wyścigu w karierze wykręca Andrea De Cesaris. W F1 debiutuje Thierry Boutsen.

Kimi Raikkonen triumfuje w GP Monako, odnosząc 4. zwycięstwo w karierze. Pierwszy raz na podium staje Mark Webber.

Sebastian Vettel wygrywa GP Hiszpanii, odnosząc 14. zwycięstwo w karierze.

Na torze Monza odbywają się testy zespołu SMP Racing, startującego w kategorii LMP2 w WEC. Nie może brać w nich udziału Sergey Sirotkin, dlatego zastępuje go… Robert Kubica. Władze ekipy są bardzo zadowolone z jazdy Kubicy Dallarą P217 Gibson. „To będzie dla mnie przyjemność pomagać SMP Racing do tak wymagającego wyścigu jak 24H Le Mans. Mamy wiele pracy podczas tych dwóch dni testów, ale jestem przekonany, że wspólnie z Maurizio i Viktorem zbierzemy przydatne informacje aby optymalnie ustawić samochód” – komentuje test Kubica.

„Uwielbiam ich. Są nadzwyczajni. Pojawili się na testach, gdy było jasne, że mamy poważne problemy. Ich widok wraz z wielką flagą wspierającą Roberta był wzruszający. To samo działo się w Australii. Wokół naszego zaplecza było mnóstwo zagorzałych polskich fanów dopingujących Roberta i cały zespół. Myślę, że to nieocenione wsparcie, zwłaszcza gdy nie idzie zbyt dobrze. Jesteśmy bardzo wdzięczni polskim fanom w tej chwili i mamy nadzieję, że zdołamy nieco odwrócić sytuację, by Robert mógł pokazać trochę swojego talentu, który bez wątpienia ma. To dla nas główny cel – wynagrodzić wsparcie i wiarę polskich kibiców nie tylko w Roberta, ale i cały zespół” – mówi Claire Williams o polskich kibicach dla Autosportu.