Hungaroring z Unique Moments

To opcja dla zapracowanych, którzy chcą zobaczyć Roberta Kubicę na żywo w wyścigu Formuły 1, a przy okazji poczuć klimat Węgier. Przygotowało ją doświadczone biuro podróży Unique Moments.

Najważniejsze

 

Oferta obejmuje wyjazd z Warszawy 2 sierpnia, zwiedzanie Budapesztu 3 sierpnia oraz oglądanie wyścigu o Grand Prix Węgier dzień później. Tego samego dnia nastąpi powrót do Warszawy. Wyjazd kosztuje 1799 zł, a cena ta obejmuje:
– przejazd luksusowym autokarem na trasie Warszawa-Budapeszt (Węgry). Autokar będzie miał możliwość zatrzymania się na południu Polski by zabrać tych, którzy nie będą mogli dojechać do Warszawy.
– bilet na niedzielny wyścig Formuły 1 o Grand Prix Węgier na torze Hungaroring (miejsce stojące)
– transfery na tor Hungaroring
– półdniową wycieczkę po Budapeszcie
– zakwaterowanie w hotelu 4* na 2 noce w pokojach dwu-osobowych wraz ze śniadaniami
– opiekę polskiego pilota Unique Moments podczas całego wyjazdu
– Turystyczny Fundusz Gwarancyjny
– ubezpieczenie KL, NNW i bagażu

Program

 

Dzień 1: Przejazd autokarem do Budapesztu oraz zakwaterowanie w hotelu.

Dzień 2: Pierwsza część dnia to czas wolny lub zapraszamy za zwiedzanie Budapesztu. Stolica Węgier słynie ze swojego piękna i jest celem weekendowych wypadów wielu osób. Podczas dnia zobaczą Państwo takie miejsca i obiekty jak: Bazylika św. Stefana, Plac Bohaterów, Muzeum Historii Sztuki czy Szechenyi Furdo – największy w Europie kompleks term i basenów, którego najstarsza część pochodzi z 1881 roku. Rejs po Dunaju pozwoli podziwiać główne mosty: Łańcuchowy, Małgorzaty, Wolności i Elżbiety i wiele innych znanych obiektów, na czele z wzorowanym na londyńskim i jednym z największych na świecie, Parlamentem, czy budynkiem Politechniki Węgierskiej i Węgierską Akademią Nauk. Na Wzgórzu Zamkowym zobaczą Państwo z zewnątrz Kościół Koronacyjny Macieja, Baszty Rybackie, stare kamieniczki Budy i Zamek Królewski. Ze Wzgórza Gelerta natomiast rozpościera się przepiękny, panoramiczny widok na całe miasto i Dunaj.

Z kolei wieczorem zachęcamy do wizyty w największym w Europie kompleksie term i basenów organizuje słynne nocne imprezy. Ta atrakcja oferowana przez stolicę Węgier od wielu lat cieszy się niesłabnącą popularnością, szczególnie wśród turystów. Dobra muzyka, efekty świetlne, bezpieczne lasery i niecodzienny dress code – strój kąpielowy, trudno o lepszy przepis na niezapomniane imprezowe szaleństwo. Zabawa rozpoczyna się o 22:30 i trwa aż do 3:00.

Temperatura w odkrytych basenach jest następująca: w 1 basenie termalnym wynosi około 33:C, a w 2 jest cieplej – 38:C. Pomiędzy nimi znajduje się basen sportowy ze standardową temperaturą 27C.

Dzień 3: Po śniadaniu wyjazd z hotelu na tor Hungaroring, na którym nieprzerwanie odbywają się wyścigi Formuły 1 od 1986 roku. Tor był pierwszym takim obiektem wybudowanym za Żelazną Kurtyną, a na pierwszy wyścig oglądało na żywo około 200 000 osób, mimo, że cena biletu przewyższała kilkukrotnie średnie miesięczne wynagrodzenie na Węgrzech. Wyścig zyskał miano kultowego, a polskim kibicom kojarzy się głównie z Robertem Kubicą, bo to na tym torze debiutował w 2006 roku. W ostatnich latach walka o zwycięstwo toczyła się głównie między Sebastianem Vettelem a Lewisem Hamiltonem, jednak wielu innych znakomitych kierowców z pewnością spróbuje im zagrozid. Emocje gwarantowane!

Po wyścigu powrót do Warszawy (przyjazd w późnych godzinach wieczornych).

Pełny opis oferty oraz kontakt do Uniqe Moments można znaleźć tutaj.

Kontaktować można się również pod tymi numerami telefonów oraz adresem e-mail:
694 708 976
+48 71 311 96 03
607 322 035
info@um24.pl

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 16 września

Urodził się Karl Kling (11 startów, 2 podia, 1 najszybsze okrążenie).

Alberto Ascari wygrywa swój drugi wyścig w F1. Po raz pierwszy na podium staje Felice Bonetto, a 5. i ostatni najszybszy czas okrążenia wykręca w F1 Giuseppe Farina.

Graham Hill triumfuje w GP Włoch.

Juan Pablo Montoya wygrywa swoje pierwsze GP w F1, triumfując w GP Włoch.

Robert Kubica zajmuje 9. miejsce w GP Belgii. Wyścig wygrywa Kimi Raikkonen, a drugie miejsce zajmuje Felipe Massa. To sprawia, że Ferrari zapewnia sobie tytuł mistrzowski w tym sezonie. 100. start w F1 zalicza Mark Webber, a 50. start ekipa Red Bulla.

Pojawia się pierwsze, nie robione z ukrycia zdjęcie Roberta Kubicy.

Lewis Hamilton wygrywa Grand Prix Singapuru. Pierwsze najszybsze okrążenie w wyścigu wykręca Kevin Magnussen (jednocześnie pierwsze dla Haasa), a 150. start w F1 zalicza Nico Hulkenberg.