Tym razem Łódź. Zawalcz o VIP HERO na Monzę

Pasaż Łódzki będzie miejscem kolejnego starcia miłośników wirtualnej jazdy. Od 1 czerwca przez tydzień trwać będą eliminacje, a powalczyć o warte ponad 10 tys. złotych nagrody (w tym pakiet VIP HERO na Grand Prix Włoch) może każdy.

Ściganie

 

To chyba najważniejszy punkt wydarzenia, organizowanego w tej galerii handlowej. Od soboty, 1 czerwca do piątku 7 czerwca (z wyjątkiem niedzieli niehandlowej 2 czerwca) trwały będą eliminacje, podczas których zadaniem uczestników będzie wykręcenie jak najlepszego czasu na symulatorze wyścigowym na jednym z torów Formuły 1 – Barcelonie. Każdy będzie mógł przejechać 3 okrążenia, decydując w pewnym stopniu o ustawieniach bolidu, na których będzie jechał. Aby otrzymać szansę przejechania tego dystansu wystarczy zrobić zakupy w Pasażu Łódzkim za minimum 50 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach) i zgłosić się z dowodem/dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji. Po dokonaniu rejestracji, każdy uczestnik konkursu ma do pokonania trzy okrążenia na torze. Szans można mieć oczywiście kilka, wystarczy tylko zrobić zakupy.

Najlepsze 32 osoby z tygodnia eliminacji, przechodzą do rozgrywek finałowych, zaplanowanych na sobotę, 8 czerwca, w których wyłoniony zostanie zwycięzca. Będą one odbywały się w ramach 4-osobowych wyścigów, z których awansować będzie dwóch najlepszych kierowców.

Całość będzie odbywała się na dobrze znanej grze i kierownicach Logitech G29. Najlepszy w finale otrzyma on pakiet VIP HERO wart 10000 zł na Grand Prix Włoch 2019 (obejmuje przelot i hotel na miejscu, doświadczenia związane z F1 Experience, a zatem zwiedzanie padoku, spotkanie z kierowcą, objazd po torze itd.). Uczestnicy z miejsc 2-4 wygrywają kurtki Williamsa warte 900 zł.

formulapasaz-24052019-mini

Inne atrakcje

 

Oprócz wyżej wspomnianych zawodów, będzie można również obejrzeć bolid Renault Roberta Kubicy z 2010 roku. Będzie to oczywiście show-car, ale zawsze miło będzie się mu przyjrzeć. Dodatkowo codziennie do wygrania będą karty podarunkowe o wartości od 50 do 200 zł.

Poprzednie takie wydarzenie miało miejsce w Kielcach. Wówczas nagrodę zgarnął Maciej, który pojechał na wyjazd VIP HERO na Grand Prix Barcelony. Obejrzał dzięki temu kulisy weekendu wyścigowego i odwiedził miejsca, do których kibice nie mają dostępu. Oto kilka zdjęć z jego doświadczenia.

Tydzień temu podobne wydarzenie odbyło się w Jankach, gdzie jeden z kibiców zgarnął wyjazd na Grand Prix Węgier.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1

Urodził się Jackie Stewart, 3-krotny mistrz świata F1 (99 GP, 27 wygranych, 17pp, 15 fl, 43 podia)

Urodził się Tom Pryce (42 GP, 2 podia, 1 pp)

Urodził się Jean Alesi (201 GP, 1 zwycięstwo, 2 pp, 4 fl, 32 podia)

Podczas 24h Le Mans ginie Jo Bonnier, uczestnik 104 wyścigów F1 (1 zwycięstwo, 1 pp)

Jean Alesi wygrywa GP Kanady 1995. To jego jedyne zwycięstwo w F1

Fernando Alonso wygrywa GP Wielkiej Brytanii. Dla Renault, w barwach którego jeździł, było to 200. start w F1

Lewis Hamilton wygrywa GP Kanady

Archiwum