Tym razem Łódź. Zawalcz o VIP HERO na Monzę

Pasaż Łódzki będzie miejscem kolejnego starcia miłośników wirtualnej jazdy. Od 1 czerwca przez tydzień trwać będą eliminacje, a powalczyć o warte ponad 10 tys. złotych nagrody (w tym pakiet VIP HERO na Grand Prix Włoch) może każdy.

Ściganie

 

To chyba najważniejszy punkt wydarzenia, organizowanego w tej galerii handlowej. Od soboty, 1 czerwca do piątku 7 czerwca (z wyjątkiem niedzieli niehandlowej 2 czerwca) trwały będą eliminacje, podczas których zadaniem uczestników będzie wykręcenie jak najlepszego czasu na symulatorze wyścigowym na jednym z torów Formuły 1 – Barcelonie. Każdy będzie mógł przejechać 3 okrążenia, decydując w pewnym stopniu o ustawieniach bolidu, na których będzie jechał. Aby otrzymać szansę przejechania tego dystansu wystarczy zrobić zakupy w Pasażu Łódzkim za minimum 50 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach) i zgłosić się z dowodem/dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji. Po dokonaniu rejestracji, każdy uczestnik konkursu ma do pokonania trzy okrążenia na torze. Szans można mieć oczywiście kilka, wystarczy tylko zrobić zakupy.

Najlepsze 32 osoby z tygodnia eliminacji, przechodzą do rozgrywek finałowych, zaplanowanych na sobotę, 8 czerwca, w których wyłoniony zostanie zwycięzca. Będą one odbywały się w ramach 4-osobowych wyścigów, z których awansować będzie dwóch najlepszych kierowców.

Całość będzie odbywała się na dobrze znanej grze i kierownicach Logitech G29. Najlepszy w finale otrzyma on pakiet VIP HERO wart 10000 zł na Grand Prix Włoch 2019 (obejmuje przelot i hotel na miejscu, doświadczenia związane z F1 Experience, a zatem zwiedzanie padoku, spotkanie z kierowcą, objazd po torze itd.). Uczestnicy z miejsc 2-4 wygrywają kurtki Williamsa warte 900 zł.

formulapasaz-24052019-mini

Inne atrakcje

 

Oprócz wyżej wspomnianych zawodów, będzie można również obejrzeć bolid Renault Roberta Kubicy z 2010 roku. Będzie to oczywiście show-car, ale zawsze miło będzie się mu przyjrzeć. Dodatkowo codziennie do wygrania będą karty podarunkowe o wartości od 50 do 200 zł.

Poprzednie takie wydarzenie miało miejsce w Kielcach. Wówczas nagrodę zgarnął Maciej, który pojechał na wyjazd VIP HERO na Grand Prix Barcelony. Obejrzał dzięki temu kulisy weekendu wyścigowego i odwiedził miejsca, do których kibice nie mają dostępu. Oto kilka zdjęć z jego doświadczenia.

Tydzień temu podobne wydarzenie odbyło się w Jankach, gdzie jeden z kibiców zgarnął wyjazd na Grand Prix Węgier.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 23 września

Peter Revson wygrywa GP Kanady. To jego 2. i ostatnie zwycięstwo w karierze. Po raz 2. i ostatni na podium staje Jackie Oliver. Revson zalicza również ostatnie z 8. podiów, a Emerson Fittipaldi staje na podium po raz 20. Ostatni raz w F1 startują Francois Cevert oraz Jackie Stewart. Było to 50. GP dla zespołu March.

Urodził się RObert Doornbos (11 startów).

Nigel Mansell triumfuje w GP Portugalii.

Potwierdzają się informacje, że Robert Kubica miał umowę z Ferrari na starty w 2012 roku. Robert kontynuuje ciężką pracę, ćwicząc 2-3 razy dziennie.

Sebastian Vettel wygrywa w GP Singapuru. Pierwszy raz najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Nico Hulkenberg. Było to 50. grand prix zespołu HRT.

„Kimi nie był Robertem Kubicą, a Robert nie był Fernando Alonso czy Lewisem Hamiltonem, ale istnieją dobrzy kierowcy na rynku” – mówi Gerard Lopez, współwłaściciel Lotus Renault.

Najnowsze wpisy