Tylko awaria zatrzyma Hamiltona?

Kursy bukmachera Fortuna przed wyścigiem o Grand Prix Monako jednoznacznie wskazują, że jeżeli nie wydarzy się nic niespodziewanego, to wyścig wygra Lewis Hamilton. A jak przedstawiają się kursy na inne zdarzenia?

Kurs na zwycięstwo Hamiltona to zaledwie 1.35. Postawienie na Valtteriego Bottasa, który w kwalifikacjach nie skleił okrążenia, to kurs 4.2 – dość wysoki. Następnym w kolejce do zwycięstwa jest Max Verstappen z kursem 6.5. Aż 90 to kurs na Charlesa Leclerca, który po wpadce Ferrari będzie startował z 16. miejsca. (Kliknięcie na grafikę przenosi do strony z kursami).

Lewis Hamilton ma również największe szanse na wykręcenie najlepszego czasu wyścigu, ale tu różnice nie są już tak duże.

Nic zatem dziwnego, że to bolid Mercedesa przecinający linię mety jako pierwszy jest najbardziej prawdopodobny.

Dość wysokie są szanse na to, że oba bolidy Williamsa ukończą rywalizację.

Szanse na szósty w tym sezonie dublet Mercedesa bukmacherzy oceniają na kurs 1.57.

Jeżeli chodzi o pojedynki między kierowcami, to ciekawie przedstawiają się kursy na Roberta Kubicę. Jak wiemy, Williams nie ma problemów z dojeżdżaniem do mety, a deszcz może sprawić, że wielu innych kierowców wypadnie z wyścigu.

Kurs na to, że Robert Kubica ukończy wyścig to 1.37. Wyższe kursy są na Danila Kvyata, Romaina Grosjeana i Nico Hulkenberga.

Według Fortuny najbardziej prawdopodobne jest ukończenie wyścigu przez 15 zawodników.

Typować można również, czy i ile razy wyjedzie podczas wyścigu samochód bezpieczeństwa oraz inne zdarzenia.

Wszystkie kursy mogą oczywiście ulec zmianie po pierwszych treningach i kwalifikacjach, dlatego jeżeli macie czuja, to nie warto czekać. Tym, którzy nie mają jeszcze konta na eFortuna polecam rejestrację z naszego linka partnerskiego TUTAJ. Bukmacher ten przygotował dla fanów F1 specjalną ofertę: Pierwszy zakład bez ryzyka w wysokości do 120 zł oraz bonus od depozytu do 1000 złotych! Ponadto, otrzymuje się na start 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które można wymienić na zakłady o łącznej wartości 20 zł!

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 14 lutego

Urodził się Ronnie Peterson, wicemistrz świata z sezonów 1971 i 1978 (123 starty, 10 zwycięstw, 14 pole positions, 26 podiów).

Najnowsze wpisy