Wygraj wyjazd

Dla fanów wirtualnej jazdy – okazja do wygrania VIP HERO na Grand Prix Węgier!

Centrum Handlowe Janki pod Warszawą – w tym miejscu w najbliższy weekend, 25 i 26 maja będzie można wygrać wart 10 000 zł pakiet wyjazdowy z przelotem i hotelem na Grand Prix Węgier 2019 z udziałem Roberta Kubicy lub kurtki zespołu Williams. A wszystko to dzięki umiejętnościom wirtualnej jazdy! Wystartować może każdy, a dodatkową atrakcją będzie show-car bolidu Roberta Kubicy z 2010 roku.

Ściganie

 

To chyba najważniejszy punkt wydarzenia, organizowanego przez Event World w tej galerii handlowej. Przez całą sobotę trwały będą eliminacje, podczas których zadaniem uczestników będzie wykręcenie jak najlepszego czasu na symulatorze wyścigowym na jednym z torów Formuły 1. Każdy będzie mógł przejechać 3 okrążenia, decydując w pewnym stopniu o ustawieniach bolidu, na których będzie jechał. Aby otrzymać szansę przejechania tego dystansu wystarczy zrobić zakupy za minimum 50 złotych (na maksymalnie dwóch paragonach, w tym jeden paragon za zakupy z galerii) i zgłosić się z dowodem/dowodami zakupu do Punktu Obsługi Akcji. Po dokonaniu rejestracji, każdy uczestnik konkursu ma do pokonania trzy okrążenia na torze. Szans można mieć oczywiście kilka, wystarczy tylko zrobić zakupy.

Najlepsze 32 osoby z soboty, przechodzą do rozgrywek niedzielnych, w których wyłoniony zostanie zwycięzca. Będą one odbywały się w ramach 4-osobowych wyścigów, z których awansować będzie dwóch najlepszych kierowców.

Oto harmonogram jazd:
sobota, 25 maja, godz. 11:00 – 19:00 – Kwalifikacje
niedziela, 26 maja, godz. 13:00-16:00 – 1/8 finału
niedziela, 26 maja, godz. 16:00 – 17:30 ćwierćfinał
niedziela, 26 maja, godz. 17:30 -18:15 półfinał
niedziela, 26 maja, godz. 18:30 – FINAŁ

Całość będzie odbywała się na dobrze znanej grze i kierownicach Logitech G29. Najlepszy w finale otrzyma on pakiet VIP HERO wart 10000 zł na Grand Prix Węgier 2019 (obejmuje przelot i hotel na miejscu, doświadczenia związane z F1 Experience, a zatem zwiedzanie padoku, objazd po torze itd.). Uczestnicy z miejsc 2-4 wygrywają kurtki Williamsa warte 900 zł.

Inne atrakcje

 

Oprócz wyżej wspomnianych zawodów, będzie można również obejrzeć bolid Renault Roberta Kubicy z 2010 roku. Będzie to oczywiście show-car, ale zawsze miło będzie się mu przyjrzeć.

Poprzednie takie wydarzenie miało miejsce w Kielcach. Wówczas nagrodę zgarnął Maciej, który pojechał na wyjazd VIP HERO na Grand Prix Barcelony. Obejrzał dzięki temu kulisy weekendu wyścigowego i odwiedził miejsca, do których kibice nie mają dostępu. Oto kilka zdjęć z jego doświadczenia.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 14 lutego

Urodził się Ronnie Peterson, wicemistrz świata z sezonów 1971 i 1978 (123 starty, 10 zwycięstw, 14 pole positions, 26 podiów).

Najnowsze wpisy