2019 Azerbaijan Grand Prix, Saturday - Steve Etherington

Hamilton faworytem, na Kubicy można zarobić

Lewis Hamilton jest faworytem do wygrania dzisiejszego Grand Prix wg. bukmacherów Fortuny. Kurs na jego zwycięstwo wynosi 2.2. Mniejsze szanse mają V. Bottas (kurs 3.2) i S. Vettel (3.6).

Po wczorajszych kwalifikacjach bukmacherzy zmienili kursy na dzisiejszy wyścig Formuły 1, ale faworytem nadal jest Mercedes. Tempo Ferrari na długich przejazdach jest jednak dobre, a w Baku zdarzyć może się wszystko.

Warto mieć to na uwadze, patrząc na ostatnią kolumnę w poniższej tabeli. Tak naprawdę w pierwszej 10-tce znaleźć mogą się wszyscy, poza kierowcami Williamsa. Widać to dobrze bowiem na punkty Russella czy Kubicy są kursy 20 i 22, a trzecim najwyższym kursem jest 2.85.

Tylko dwóm ekipom daje się realne szanse na zwycięstwo, przy czym zdecydowanie większe Mercedesowi.

Właśnie ten zespół ma szanse na dublet w wyścigu.

Co ciekawe, największe szanse na wykręcenie najszybszego kółka w wyścigu daje się Charlesowi Leclercowi, który będzie startował z końca pierwszej 10-tki.

Fortuna przygotowała również kursy na pojedynki pomiędzy poszczególnymi kierowcami. Sporo jest zakładów z Robertem Kubicą, m.in. czy będzie lepszy od George Russella, Romaina Grosjeana czy Daniła Kwiata.

Ponownie Polakowi daje się dość duże szanse na ukończenie wyścigu.

W przypadku zespołów, których obaj kierowcy mają szanse dojechania do mety, Williams jest dość wysoko.

Łącznie Fortuna przewiduje, że do mety dojedzie mniej niż 16 kierowców.

Znacząco spadły kursy na pojawienie się samochodu bezpieczeństwa. Przed weekendem wynosiły 1.27.

A ilu kierowców nie ukończy pierwszego wyścigu? To może być ciekawy zakład.

To nie jedyne wydarzenia, jakie można obstawiać przed dzisiejszym wyścigiem.

W trakcie zawodów wszystko może się zdarzyć, a Formułę 1 można obstawiać także na żywo na www.efortuna.pl

Tym, którzy nie mają jeszcze konta na eFortuna polecam rejestrację z naszego linka partnerskiego TUTAJ. Bukmacher ten przygotował dla fanów F1 specjalną ofertę: Pierwszy zakład bez ryzyka w wysokości do 120 zł oraz bonus od depozytu do 1000 złotych! Ponadto, otrzymuje się na start 2800 punktów Fortuna Klub Plus, które można wymienić na zakłady o łącznej wartości 20 zł!

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1- 25 lutego

Urodził się Tony Brooks, wicemistrz świata z 1959 roku i 3. zawodnik sezonu 1958. Zaliczył 38 startów w F1, wygrał 6 razy, 3 razy startował z pole position, zaliczył 3 najszybsze okrążenia i 10 razy stanął na podium.

Urodził się Francois Cevert, trzeci zawodnik sezonu 1971. Zaliczył 46 startów, 1 zwycięstwo, 2 najszybsze okrążenia i 13 podiów.