Rokit prezentacja

ROKiT ruszył z promocją, był bolid Williamsa

Tytularny sponsor ekipy Roberta Kubicy, ROKiT, zaprezentował wczoraj w Los Angeles swoje produkty, m.in. innowacyjny telefon, który pomoże nam zadbać o nasze zdrowie.

ROKiT zaprezentował wczoraj swoje nowe smartfony IO 3D i IO 3D Pro, do których używania nie będą potrzebne okulary. Poszczególne modele będą kosztowały 140 i 250 funtów. Wraz z telefonami będą również dostępne usługi ochrony zdrowia oraz ubezpieczeniowe.

Produkty mają pojawić się również w Europie, jednak dopiero za kilka miesięcy.

Prezentacja odbyła się w Los Angeles, a przed salą, w której się odbyła, wystawiony był pokazowy bolid Williamsa – FW41 z malowaniem na sezon 2019.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 18 września

Urodził się Marc Surer (90 startów, 1 najszybsze okrążenie).

„Oczywiście wolałbym być tam [w F1 – przyp. MC], ale takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić. Nadal muszę pokonać wiele ograniczeń aby móc komfortowo usiąść w samochodzie na torze i nie mam tu na myśli tylko samochodu F1. Potrzeba trochę szczęścia i nie wszystko zależy ode mnie. Może to zabrzmieć źle, ale nadzieja umiera ostatnia. Wiara nic nie kosztuje. Nadal wierzę, ale nie bujam w obłokach, twardo stąpam po ziemi. To nie tak, że będę czuł się nikim jeżeli nie wrócę do F1. Nie o nią tu chodzi, ale o mnie” – odpowiada Robert na pytanie o powrót do F1.

Nico Rosberg w swoim 200. starcie w F1 odnosi 22 zwycięstwo. Było to też 200. GP dla zespołu Toro Rosso.

Przedstawiciel zespołu Racing Point, Stephen Curnow gości w siedzibie PKN Orlen. Tematem rozmów oczywiście przyszłość Roberta Kubicy.

Najnowsze wpisy