Robert Kubica malowanie

Pasja do F1 i plastyki połączona

Bardzo miło mi zaprezentować prace Ireny Natanek, które łączą jej dwie pasje – Formułę 1 i plastykę. Napisała ona do mnie niedawno, z takimi słowami:

„Na progu nowego fantastycznego rozdziału w naszej fanowskiej historii chciałabym się podzielić z Wami tego efektem. Wiadomo, gorąco kibicuję Robertowi. Jak dla tysięcy, jego historia jest dla mnie źródłem
podziwu radości i inspiracji! Podziwiam też inne postaci, głównie Fernando Alonso”.

Zobaczcie galerię:

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 23 września

Peter Revson wygrywa GP Kanady. To jego 2. i ostatnie zwycięstwo w karierze. Po raz 2. i ostatni na podium staje Jackie Oliver. Revson zalicza również ostatnie z 8. podiów, a Emerson Fittipaldi staje na podium po raz 20. Ostatni raz w F1 startują Francois Cevert oraz Jackie Stewart. Było to 50. GP dla zespołu March.

Urodził się RObert Doornbos (11 startów).

Nigel Mansell triumfuje w GP Portugalii.

Potwierdzają się informacje, że Robert Kubica miał umowę z Ferrari na starty w 2012 roku. Robert kontynuuje ciężką pracę, ćwicząc 2-3 razy dziennie.

Sebastian Vettel wygrywa w GP Singapuru. Pierwszy raz najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Nico Hulkenberg. Było to 50. grand prix zespołu HRT.

„Kimi nie był Robertem Kubicą, a Robert nie był Fernando Alonso czy Lewisem Hamiltonem, ale istnieją dobrzy kierowcy na rynku” – mówi Gerard Lopez, współwłaściciel Lotus Renault.

Archiwum