Fantasy F1 – podsumowanie Grand Prix Australii

Blisko 2000 graczy wzięło przystąpiło do naszej ligi Fantasy F1! To znakomity wynik, dający nam 20. miejsce na świecie! Oznacza to jednak, że jeszcze trudniej wbić się na sam szczyt. Przedstawiam wyniki pierwszej rundy naszej zabawy.

Maksymalnym wynikiem wśród wszystkich graczy ligi w Grand Prix Australii było 223 punkty. Tylko jednemu graczowi udało się osiągnąć tyle punktów. Drugim wynikiem było 220 punktów. Co ciekawe, taką kombinację dawało… postawienie na Roberta Kubicę. Oprócz Roberta wskazać trzeba było w Australii jeszcze Nico Hulkenberga jako Turbo Drivera, Daniła Kvyata, Maxa Verstappena i Valtteriego Bottasa. Jeżeli chodzi o zespoły to trzeba było wskazać oczywiście Mercedesa.

Jedynym graczem z naszej ligi, który osiągnął taki wynik był Johnny, któremu gratuluję. Na ex aeqo drugim miejscu są Morfiki3 oraz Maguś Racing. Wszystkich zapraszam do kontaktu na mcdon21@gmail.com. W przypadku osób z 2. miejsca, pierwsza, która się zgłosi, decyduje o wyborze nagrody!

Oto wyniki:

Fantasy F1 2019 po Australii

Przypominam, o jakie nagrody walczyliśmy:

1. miejsce: Kod bonusowy na 100 zł na zakłady bukmacherskie w efortuna.pl
2. Mata rekreacyjna Selman
3. Kubek z dowolnym nadrukiem od Hekama.pl
Niewykorzystane nagrody będą przechodzić na kolejne typowania lub na dodatkowe konkursy na blogu.

Jak dołączyć i grać?

Przeczytacie o tym TUTAJ!

GP Predictor

Niestety nie mogę ogłosić jeszcze wyników naszej zabawy w GP Predictor za Grand Prix Australii. Aplikacja ta przeszła tuż przed startem sezonu duże zmiany i nadal obecnych wyników nie można uznać za ostateczne. Nie zostały bowiem naliczone bonusowe punkty wszystkim graczom. Jeżeli ta sytuacja się nie zmieni, w czwartek opublikuję podsumowanie pierwszej rundy.

Cały sezon

Najlepsi w całym sezonie mogą liczyć na weekendowy pobyt w apartamencie w Krakowie, 3 doby w domku domkikluszkowce.pl nad Jeziorem Czorsztyńskim, kody bonusowe na zakłady bukmacherskie w eFortuna.pl, zestawy kosmetyków Williams Racing Car Care i voucher na spodniesportowe.pl.

Partnerzy naszych lig w sezonie 2019:

 

 

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 10 sierpnia

Urodził się Carlos Menditeguy (10 startów, 1 podium).

Jacques Laffite wygrywa GP Niemiec. Po raz 6. i ostatni z pole position startuje Alan Jones.

Pierwsze w historii Grand Prix Węgier wygrywa Nelson Piquet. Po raz 100. w F1 startuje Alain Prost. 70. podium w F1 zdobywa Renault.

Jacques Villeneuve triumfuje w GP Węgier. Drugie miejsce Damona Hilla to ostatnie podium zespołu Arrows w karierze i drugie i ostatnie podium Yamahy.

Najnowsze wpisy