Bądź szybki jak Kubica – konkurs w przerwie testów [Aktualizacja – wyniki]

W przerwie szóstego dnia przedsezonowych testów w Barcelonie zapraszam Was do szybkiego konkursu. Ponownie liczyć będą się wiedza o Robercie Kubicy oraz szybkość. Do wygrania sesja w symulatorze lotniczym lub wyścigowym oraz książka „Niezniszczalny”. 

Konkurs będzie składał się z trzech pytań dotyczących kariery sportowej Roberta Kubicy. Pytania ukażą się w środę, 27 lutego 2019 pomiędzy 13:30 a 13:45. O kolejności decyduje kolejność nadesłania pełnych, poprawnych odpowiedzi. Cała odpowiedź może zostać umieszczona tylko w jednym e-mailu. Liczy się wyłącznie jeden e-mail z jednego adresu e-mail.

Pytania:

Pytanie 1: Kto był pierwszym inżynierem wyścigowym Roberta Kubicy w Formule 1?

Pytanie 2: Podaj nazwę i rok rozegrania wyścigu, w którym Robert Kubica odpadł z rywalizacji najbliżej jej końca (czyli gdy pozostawało najmniej okrążeń do końca wyścigu, nawet jeżeli został sklasyfikowany).

Pytanie 3: Proszę podać nazwę grand prix, z którego pochodzi to zdjęcie oraz rok jego rozegrania:

Odpowiedzi na pytania należy udzielać na poniższym formularzu i wysyłać na adres konkurs.powrotroberta@gmail.com :

Formularz:
Pytanie 1:
Pytanie 2:
Pytanie 3:

Nick do wyświetlenia w wynikach:

„Wyrażam zgodę na użycie mojego adresu e-mail i innych danych wyłącznie w celu przeprowadzenia konkursu i otrzymania informacji o nagrodzie oraz jej ewentualnej wysyłki”.

Koniec formularza

Nagrodę zdobywa osoba, która jako pierwsza nadeśle poprawne odpowiedzi wszystkie pytania na podanym formularzu.

1. miejsce – Do wyboru: Voucher na 30 minut jazdy w Racing Symulator Rzeszów albo Voucher na 15 minut lotu w symulatorze lotów airpoint.eu lub książka Niezniszczalny
2. miejsce – Do wyboru: Voucher na 30 minut jazdy w Racing Symulator Rzeszów albo Voucher na 15 minut lotu w symulatorze lotów airpoint.eu lub książka Niezniszczalny (wybiera zwycięzca)
3. miejsce – Do wyboru: Voucher na 30 minut jazdy w Racing Symulator Rzeszów albo Voucher na 15 minut lotu w symulatorze lotów airpoint.eu lub książka Niezniszczalny (wybierają zwycięzca i 2. miejsce)

Aktualizacja

Oto poprawne odpowiedzi:
Pytanie 1: Gianpaolo Dall`ara
Pytanie 2: Grand Prix Australii 2009
Pytanie 3: Grand Prix Kanady 2007

Zwycięzcy:
1. miejsce: wwofficial – 14:05
2. miejsce: tommywg – 14:22
3. miejsce: kompresor123 – 14:23

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 14 lutego

Urodził się Ronnie Peterson, wicemistrz świata z sezonów 1971 i 1978 (123 starty, 10 zwycięstw, 14 pole positions, 26 podiów).