Kartingowe Abecadło #2 – Gokart

Druga część cyklu, który ma przybliżyć karting halowy tym, którzy nie jeździli nigdy lub jeździli mało. Tym razem „na warsztat” biorę gokarty – ich wygląd, części i rodzaje. Zapraszam do oglądania oraz wzięcia udziału w blogowej aukcji charytatywnej na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Wiem, że zapowiadałem, że nie będę tworzył osobnego wpisu z drugim odcinkiem tej serii, jednak okres przejściowy między Formułą E, a kolejnym tekstem przedsezonowym, postanowiłem zapełnić Wam właśnie nim.

WOŚP

Tradycyjnie, jak od 5 lat, mam przyjemność wystawić na aukcję WOŚP gadżet związany z Robertem Kubicą. Tym razem jest on wyjątkowy – odbitka szkicu Incasent/Radom z podpisem Roberta Kubicy. Aukcję znajdziecie TUTAJ.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1- 25 lutego

Urodził się Tony Brooks, wicemistrz świata z 1959 roku i 3. zawodnik sezonu 1958. Zaliczył 38 startów w F1, wygrał 6 razy, 3 razy startował z pole position, zaliczył 3 najszybsze okrążenia i 10 razy stanął na podium.

Urodził się Francois Cevert, trzeci zawodnik sezonu 1971. Zaliczył 46 startów, 1 zwycięstwo, 2 najszybsze okrążenia i 13 podiów.

Archiwum