Coś o kartingu halowym – początek nowego cyklu [Aktualizacja]

Wraz z Nowym Rokiem zapraszam Was do obejrzenia pierwszego odcinka nowego cyklu, w którym omawiam pierwsze kroki w kartingu halowym. Jest on przeznaczony przede wszystkim dla początkujących i mówię o tym, jak przygotować się do wizyty na torze, jakie zasady na nim obowiązują, kto może jeździć, kiedy i za ile. 
Tylko pierwszy odcinek umieszczam w osobnym wpisie, o pozostałych, jeżeli się ukażą, będę informował w komentarzach, aktualizacjach. Zapraszam do oglądania!

Aktualizacja

Ogłoszenie Roberta Kubicy przez Williamsa kierowcą wyścigowym na sezon 2019 było trzecim najchętniej czytanym newsem na Autosporcie w 2018 roku. Przed nim były tylko obrona Hamiltona przez Vettela, po tym, gdy Anglik nazwał Maxa Verstappena „dickhead” oraz zakaz dla Ferrari używania worka zasłaniającego kamerę.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1- 25 lutego

Urodził się Tony Brooks, wicemistrz świata z 1959 roku i 3. zawodnik sezonu 1958. Zaliczył 38 startów w F1, wygrał 6 razy, 3 razy startował z pole position, zaliczył 3 najszybsze okrążenia i 10 razy stanął na podium.

Urodził się Francois Cevert, trzeci zawodnik sezonu 1971. Zaliczył 46 startów, 1 zwycięstwo, 2 najszybsze okrążenia i 13 podiów.

Archiwum