Coś o kartingu halowym – początek nowego cyklu [Aktualizacja]

Wraz z Nowym Rokiem zapraszam Was do obejrzenia pierwszego odcinka nowego cyklu, w którym omawiam pierwsze kroki w kartingu halowym. Jest on przeznaczony przede wszystkim dla początkujących i mówię o tym, jak przygotować się do wizyty na torze, jakie zasady na nim obowiązują, kto może jeździć, kiedy i za ile. 
Tylko pierwszy odcinek umieszczam w osobnym wpisie, o pozostałych, jeżeli się ukażą, będę informował w komentarzach, aktualizacjach. Zapraszam do oglądania!

Aktualizacja

Ogłoszenie Roberta Kubicy przez Williamsa kierowcą wyścigowym na sezon 2019 było trzecim najchętniej czytanym newsem na Autosporcie w 2018 roku. Przed nim były tylko obrona Hamiltona przez Vettela, po tym, gdy Anglik nazwał Maxa Verstappena „dickhead” oraz zakaz dla Ferrari używania worka zasłaniającego kamerę.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 18 września

Urodził się Marc Surer (90 startów, 1 najszybsze okrążenie).

„Oczywiście wolałbym być tam [w F1 – przyp. MC], ale takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić. Nadal muszę pokonać wiele ograniczeń aby móc komfortowo usiąść w samochodzie na torze i nie mam tu na myśli tylko samochodu F1. Potrzeba trochę szczęścia i nie wszystko zależy ode mnie. Może to zabrzmieć źle, ale nadzieja umiera ostatnia. Wiara nic nie kosztuje. Nadal wierzę, ale nie bujam w obłokach, twardo stąpam po ziemi. To nie tak, że będę czuł się nikim jeżeli nie wrócę do F1. Nie o nią tu chodzi, ale o mnie” – odpowiada Robert na pytanie o powrót do F1.

Nico Rosberg w swoim 200. starcie w F1 odnosi 22 zwycięstwo. Było to też 200. GP dla zespołu Toro Rosso.

Przedstawiciel zespołu Racing Point, Stephen Curnow gości w siedzibie PKN Orlen. Tematem rozmów oczywiście przyszłość Roberta Kubicy.

Archiwum