KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

blank

CK Media Group – marketing internetowy w Kielcach. Stworzeni dla biznesu

Firma, którą możecie znać przede wszystkim jako podmiot wydawniczy portalu CKsport.pl, komercyjnie zajmuje się nieco inną formą działalności, którą moglibyśmy określić mianem outsourcingowej współpracy z lokalnymi przedsiębiorcami w przestrzeni marketingowej. O co tak naprawdę chodzi?

Na co dzień agencja marketingowa CK Media Group zajmuje się merytorycznym wsparciem swoich partnerów biznesowych w kilku zakresach. To między innymi kreowanie tożsamości marketingowej danej firmy w sieci poprzez budowanie jej wizerunku w social media. Najczęściej wykorzystujemy do tego Facebooka, a także Instagrama.

Zwłaszcza popularny „Fejs” jest do tego narzędziem niemal idealnym – w Polsce niezwykle popularny, jego środowisko jest przyjazne biznesowi, a przy tym nieustannie rozwijany, co czyni go jeszcze atrakcyjniejszym zarówno dla poczciwego „Kowalskiego”, jak i „Kowalskiego” przedsiębiorcy. A jak dobrze wiemy, „do tanga trzeba dwojga”.

Za to nie zawsze wiemy jak z social media korzystać, by przynosiły nam wymierne efekty. Firmy działające na Facebooku często nie biorą pod uwagę ciągle zmieniających się trendów oraz algorytmu tego giganta. Standardową praktyką jest także przekazanie firmowych mediów społecznościowych swoim pracownikom, w ramach dotychczasowych obowiązków. Takie działania tylko sporadycznie dają wymierne efekty. Zwykle zainwestowany czas nie przekłada się na dobre rezultaty.

I w tym miejscu pojawia się firma CK Media Group, która oferuje klientowi swoje usługi. Pełnimy funkcję wspierającą, a także uzupełniającą. Jednak kluczem do sukcesu jest połącznie naszego marketingowego doświadczenia z wiedzą i pasją klienta, który sam najlepiej wie, co sprzedaje. Naszym zadaniem jest ubrać to w odpowiednie słowa oraz obrazy, które później będą miały większe szanse na wypłynięcie na powierzchnie otaczającego nas szumu informacyjnego.

Jako CK Media Group wspieramy lokalny biznes również w zakresie SEO. Na co dzień doradzamy klientom w ramach takich zagadnień jak pozycjonowanie i optymalizacja, a także proponujemy optymalne rozwiązania ich problemów.

Jako, że 80% osób zagląda wyłącznie na pierwszą kartę wyszukiwarki Google, sugerujemy naszym biznesowym przyjaciołom sięgnięcie po rozwiązania ukryte pod wspomnianym wcześniej terminem SEO. Tym bardziej jeśli ich klienci korzystają z tej najpopularniejszej na świecie wyszukiwarki internetowej (a najpewniej tak jest).

Dlatego – optymalizacja, pozycjonowanie, jak również dopieszczenie wizytówki naszej firmy w Google Moja Firma mogą okazać się bardzo ważne na każdym etapie funkcjonowania naszego biznesu.

Więcej informacji znajdziesz na www.ckmediagroup.pl.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Archiwum

Najbliższe Grand Prix F1

GP Kanady

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

24h Le Mans

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Piątek, 24 maja
godz. 13:30 – FP1
godz. 17:00 – FP2

Sobota, 25 maja
godz. 12:30 – FP3
godz. 16:00 –  Kwalifikacje

Niedziela, 26 maja
godz. 15:00 – Wyścig

Popularne tagi