Spełniania (kolejnych) marzeń! Robert Kubica obchodzi urodziny [Film kibiców]

Robert Kubica obchodzi dziś 34. urodziny! Z tej okazji życzymy mu, aby tak jak dotychczas udawało mu się realizować wszystkie swoje plany, tyle że łatwiej i ze sprzyjającym szczęściem. Aby zdrowie dopisywało, a bolid był szybki i niezawodny i aby przychodziło mu pracować zawsze z takimi profesjonalistami, jakim jest sam Robert! W tym wpisie zobaczycie wyjątkowy film, stworzony przez kibiców Roberta i jego przyjaciół!

Zachęcam Was do samodzielnego składania życzeń Robertowi Kubicy dziś – tu czy w social mediach na jego profilach – niech wie, że o nim pamiętamy, tak, jak jego przyjaciele i kibice, którzy nadesłali swoje życzenia w formie video. Dzięki temu powstał ten, wyjątkowy film, przygotowany przez ekipę Sektorówki Roberta Kubicy oraz Mateusza Rodziejczaka:

Tłumaczenie wypowiedzi włoskich przyjaciół Roberta:
Matteo Bobbi, 9:29: „Mój drogi RK, mój przyjacielu. Kręcę Ci to wideo kiedy idę bo musisz zrozumieć że w naszym wieku nie jesteśmy już młodzi i musimy chodzić na spacery codziennie żeby trzymać niski cholesterol, zrozumiałeś? Więc idę sobie i nagrywam dla Ciebie i życzę Ci wszystkiego najlepszego i tyle. Nie jestem dobry w składaniu życzeń. Wszyscy Cię kochamy. Do boju RK Zawsze!”

Michele Bartoli, 11:25: „Robert, najlepszego najlepszego, i cóż za urodziny w tym roku. Zaczynasz nową przygodę. Praktycznie nie mógłbyś mieć lepszych urodzin. Rodzisz się na nowo. To Twoje narodziny, nie urodziny. Najlepszego Robert, szczerze. Będziemy Cię rzadziej widywać na rowerach. Ale przebolejemy to i będziemy Cię oglądać w telewizji. Uściski.”

Francesco Chicchi, 14:55: „Cześć Robert wszystkiego najlepszego. W tym roku inne urodziny. Urodziny z wielkim przytupem. Powrót do F1 to jeszcze raz spełnienie marzeń. Niestety tracimy Cię trochę na rowerach z nami ale zjednoczymy się wszyscy przed tv żeby zobaczyć Twoje osiągnięcia. Powodzenia i jeszcze raz najlepszego.”

Tobia Cavallini, 15:23: „Cześć mój przyjacielu, najlepsze życzenia urodzinowe. Jak ci już mówiłem kilka dni temu, najlepsze życzenia zrobiłeś sobie sam. Jeszcze raz najlepszego i Ci.Si”

Esuka President, 18:04: „Cześć Kolego. Rok temu miałem przyjemność składać Ci życzenia osobiście. W tym roku musimy się zadowolić tym krótkim filmikiem. Najlepszego R.K. Twój prezydent D.K.”

Alessandro Petacchi, 19:05: „Cześć Robert, wszystkiego najlepszego. Wierzę, że sam podarowałeś sobie najlepszy prezent urodzinowy. W imieniu wszystkich chłopaków z którymi jeździsz na rowerach i z którymi dzielisz tą swoją drugą pasję, chcę powiedzieć że będziemy wszyscy oglądać Cię przed TV i wspierać cię z entuzjazmem. To będzie wielki moment dla wszystkich ponieważ wszyscy cię znamy i wiemy ile walczyłeś żeby wrócić do F1 więc przede wszystkim gratulacje i najlepsze życzenia RK”.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Archiwum

Tego dnia w F1 - 7 listopada

Urodził się Jonathan Palmer (83 starty, 1 najszybsze okrążenie).

Ayrton Senna odnosi swoje 41. i ostatnie zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Australii. Było to też jego ostatnie podium. Po raz 10. na podium staje Damon Hill. Po raz 106. i ostatni na podium staje Alain Prost, który tym wyścigiem kończy swoją karierę, podobnie jak Riccardo Patrese, jadący po raz 256 w F1.

Sebastian Vettel wygrywa GP Brazylii, odnosząc 9. zwycięstwo w karierze. Po raz jedyny w karierze z pole position startuje Nico Hulkenberg. Pierwszy tytuł mistrzowski zapewnia sobie zespół Red Bulla.

Robert przechodzi kolejną operację nadgarstka.

Najnowsze wpisy