Williams ogłasza dziś Roberta Kubicę [Relacja live]

Robert Kubica powrót ogłoszenie Williams F1 Formuła 1

To będzie dzień pełen emocji, pozytywnych wrażeń i zapewne bardzo ciekawych wypowiedzi. Williams ma dziś ogłosić Roberta Kubicę jako kierowcę wyścigowego na sezon 2019 – najpierw wśród swoich pracowników, następnie wśród kibiców i mediów. Nie przegapcie żadnej chwili z tego wyjątkowego dnia – włączcie relacje live i przeżywajcie 22 listopada wspólnie z nami!

Harmonogram dnia

Wstępne informacje mówią, że wszystkie oficjalne ogłoszenia mają nastąpić do godziny 12 polskiego czasu. Nie jest to jednak pewna informacja i możliwe są drobne poślizgi, szczególnie, że wszystko organizowane jest dość szybko. Ogłoszenie raczej nie jest planowane podczas konferencji Acronisa (godzina 14:00 polskiego czasu)

Konferencja prasowa z ogłoszeniem Roberta ma nie być oficjalnie transmitowana, jest jednak bardzo możliwe, że będący na miejscu zdecydują się na jej streaming, który oczywiście udostępniony zostanie tu.

Następnie czeka nas pewnie lawina komentarzy oraz standardowe czwartkowe przygotowania do weekendu wyścigowego, w tym pierwszego treningu, w którym przecież pojedzie Robert Kubica.

Zapraszam do komentowania i wspólnego cieszenia się Powrotem Roberta!

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1 - 6 kwietnia

Giancarlo Fisichella odnosi 1. zwycięstwo w F1, triumfując w GP Brazylii. Było to jego 10. podium w karierze. Zespół Jordan wystartował w F1 po raz 200.

Felipe Massa triumfuje w GP Bahrajnu, odnosząc 6. zwycięstwo w karierze. Po raz jedyny z pole position ruszał Robert Kubica, który zajął 3. miejsce. Po raz 50. na podium stanął Kimi Raikkonen. Drugie i ostatnie najszybsze okrążenie wyścigu w swojej karierze wykręcił Heikki Kovalainen.

Lewis Hamilton odnosi 24. zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Bahrajnu. Po raz 150. w F1 startował Nico Rosberg, a po raz 250. Jenson Button.