Robert Kubica w pierwszym treningu przed Grand Prix Austrii – relacja live

Robert Kubica F1 Grand Prix Austrii Williams
fot. robertkubica_real

Robert Kubica pojedzie dziś – po raz drugi w tym sezonie – w oficjalnej sesji weekendu wyścigowego Formuły 1. Przed Grand Prix Austrii będzie miał do wykonania zadania testowe dla Williamsa i mamy nadzieję, że nie przeszkodzi mu w ich wykonaniu pogoda, która może być dziś bardzo kapryśna. Zapraszamy na pełną relację live z występu Roberta ze zdjęciami, filmami, wynikami, wypowiedziami i materiałami od kibiców.

Harmonogram dnia

Piątek, 29 czerwca
godz. 9:35 – 10:20 – Trening GP3
godz. 11:00 – 12:30 – Trening F1
godz. 13:00 – 13:45 – Trening F2
godz. 15:00 – 16:30 – Trening F1
godz. 16:55 – 17:25 – Kwalifikacje F2
godz. 17:45 – 18:15 – Kwalifikacje GP3
godz. 18:35 – 19:20 – Trening Porsche Supercup

Relacje telewizyjne

Tradycyjnie wszystkie sesje Formuły 1 będziemy mogli obejrzeć w Eleven Sports. Oto pełny harmonogram weekendu:

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 27 maja

Urodził się Piers Courage (27 startów, 2 podia).

Juan Manuel Fangio wygrywa GP Szwajcarii, odnosząc 4. zwycięstwo w karierze. Po raz pierwszy na podium staje Piero Taruffi, a debiut w F1 zalicza Stirling Moss.

Jody Scheckter triumfuje w GP Monako, odnosząc 9. zwycięstwo w karierze. Po raz 3. i ostatni ruszał z pole position. Było to 92. i ostatnie GP dla Jamesa Hunta.

Ayrton Senna wygrywa GP Monako, odnosząc 22. zwycięstwo w karierze.

Michael Schumacher triumfuje w GP Monako, odnosząc 48. zwycięstwo w karierze. Po raz 12. i ostatni z pole position ruszał David Coulthard. Pierwsze miejsce na podium zaliczyła ekipa Jaguara.

Robert Kubica zajmuje 5. miejsce w Grand Prix Monako. Triumfuje, po raz 17. w F1, Fernando Alonso.

Mark Webber wygrywa po raz 8. w F1, triumfując w GP Monako. Pierwsze najszybsze okrążenie wyścigu wykręcił Sergio Perez.

„Teraz mój zespół jest pół na pół z M-Sportem. Moi mechanicy jadą do fabryki M-Sportu żeby pracować nad samochodem i to dobrze bo zbierają ważne doświadczenie i wiedzę i pomagają rozwijać nasz zespół. Może byłoby możliwe zrobienie tego wszystkiego samodzielnie, ale jestem zadowolony z tego, jak wszystko przebiega. Byłem w złej sytuacji jeszcze kilka tygodni temu, ale włożyliśmy dużo pracy i długim okresie zmierzamy w dobrym kierunku. Rajd Portugalii był udanym testem dla RK World Rally Team. To nie była wymarzona sytuacja aby pojechać nowym autem po 11 tygodniach bez jazdy. Oczywiście, auto nie różni się bardzo, ale to zawsze okres bez testów. Chcę przejechać więcej rajdów. W Polsce jest impreza tuż przed Rajdem Polski na podobnych drogach, będziemy chcieli też pojechać coś przed rajdem Niemiec, ale trudno jest coś znaleźć” – mówi Robert Kubica.

Daniel Ricciardo zwycięża w GP Monako, odnosząc 7. zwycięstwo w karierze.

Archiwum