Podcast powrotroberta.pl – Odcinek 25 – Robert Kubica w treningu w Austrii

Już jutro Robert Kubica pojedzie w pierwszym treningu przed Grand prix Austrii Formuły 1. W dzisiejszym odcinku o tym, jak ważny według mnie jest ten występ, który niestety, może zostać zakłócony przez pogodę. Będzie również o kibicach wybierających się do Austrii i faworytach tego wyścigu. Krótko, ale treściwie – zapraszam do obejrzenia i wysłuchania.

 

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 13 października

Zmarł Fred Agabashian (8 startów, 1 pole position).

Damon Hill wygrywa GP Japonii i zapewnia sobie jedyne mistrzostwo świata. Tym samym po raz pierwszy w historii F1 mistrzami świata zostali ojciec i syn. Powtórzy się to w 2016 roku z Nico Rosbergiem. Było to jego 21. zwycięstwo i 40. podium oraz 95. triumf Williamsa. Po raz ostatni w F1 pojechał zespół Ligier.

Michael Schumacher wygrywa GP Japonii, startując po raz 50. w karierze z pole position. Po raz 50. w F1 startuje Nick Heidfeld, a po raz 100. Ralf Schumacher. Swoją przygodę z F1 kończy po tym wyścigu Eddie Irvine.

Sebastian Vettel wygrywa GP Japonii.

„To frustrujące, że zespół próbuje iść w kierunku, który może być dla niego znacznie gorszy niż zatrzymanie obu kierowców” – mówi Felipe Massa.

Archiwum