Przed Grand Prix Austrii – informacje dla kibiców

Niecały miesiąc do kolejnego występu Roberta Kubicy w pierwszym treningu. Grand Prix Austrii będzie wyjątkowe również dla polskich kibiców, spośród których wielu wybiera się na Red Bull Ring by kibicować Robertowi. To właśnie dla nich jest ten wpis, w którym znajdziecie podstawowe informacje o biletach, dojeździe i noclegu – jest również możliwość wspólnego organizowania wyjazdu.

Wpis ten zostanie niebawem uzupełniony o najważniejsze informacje dotyczące toru i kwestii organizacyjnych związanych z wyjazdem.

Z racji jednak na bardzo kruchą sytuację z noclegami, publikuję wpis już teraz byście mogli wcześniej wymienić się opiniami. Przypominam również o facebookowej grupie Wyjazdy na wyścigi Roberta Kubicy, w której pojawiło się już kilka propozycji wspólnego wyjazdu oraz odstąpienia noclegu.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 18 września

Urodził się Marc Surer (90 startów, 1 najszybsze okrążenie).

„Oczywiście wolałbym być tam [w F1 – przyp. MC], ale takie jest życie i trzeba się z tym pogodzić. Nadal muszę pokonać wiele ograniczeń aby móc komfortowo usiąść w samochodzie na torze i nie mam tu na myśli tylko samochodu F1. Potrzeba trochę szczęścia i nie wszystko zależy ode mnie. Może to zabrzmieć źle, ale nadzieja umiera ostatnia. Wiara nic nie kosztuje. Nadal wierzę, ale nie bujam w obłokach, twardo stąpam po ziemi. To nie tak, że będę czuł się nikim jeżeli nie wrócę do F1. Nie o nią tu chodzi, ale o mnie” – odpowiada Robert na pytanie o powrót do F1.

Nico Rosberg w swoim 200. starcie w F1 odnosi 22 zwycięstwo. Było to też 200. GP dla zespołu Toro Rosso.

Przedstawiciel zespołu Racing Point, Stephen Curnow gości w siedzibie PKN Orlen. Tematem rozmów oczywiście przyszłość Roberta Kubicy.

Archiwum