Podcast powrotroberta.pl – Odcinek 21 – Po Grand Prix Monako [Aktualizacja 2]

Podsumowujemy Grand Prix Monako – o budowaniu emocji przez Red Bulla, „pazurze” Bottasa, narzekaniach Hamiltona i tych, którym kupiono marzenia innych i nie potrafią tego docenić. Nie zabraknie też słów o Robercie Kubicy! Zapraszamy do oglądania!

Aktualizacja

„Umowa z końca ubiegłego roku mówiła o zaaranżowaniu czegoś na obecny rok i częściowo się to udało. Obecnie czekamy i zobaczymy, czy możemy zrobić kolejny krok czy nie. Dążymy we właściwym kierunku. Pozostaniemy przyjaciółmi i możemy o tym rozmawiać” – mówi Nico Rosberg o współpracy z Robertem Kubicą.

Aktualizacja 2

Oto wybory opon kierowców na Grand Prix Kanady. Williams tym razem dość zachowawczo:

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 6 kwietnia

Giancarlo Fisichella odnosi 1. zwycięstwo w F1, triumfując w GP Brazylii. Było to jego 10. podium w karierze. Zespół Jordan wystartował w F1 po raz 200.

Felipe Massa triumfuje w GP Bahrajnu, odnosząc 6. zwycięstwo w karierze. Po raz jedyny z pole position ruszał Robert Kubica, który zajął 3. miejsce. Po raz 50. na podium stanął Kimi Raikkonen. Drugie i ostatnie najszybsze okrążenie wyścigu w swojej karierze wykręcił Heikki Kovalainen.

Lewis Hamilton odnosi 24. zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Bahrajnu. Po raz 150. w F1 startował Nico Rosberg, a po raz 250. Jenson Button.

Archiwum