Włosi: Kubica w Monte Carlo Citroenem (Pochopne wnioski)

fot. Citroen Racing

Portal rally.it podał, że Robert Kubica wystartuje w Rajdzie Monte Carlo w Citroenie DS3 WRC. Informacja ta miała pochodzić bezpośrednio od szefa PH Sport, które przygotowuje te auta. Informacja już zniknęła z włoskiej strony – była bowiem zdecydowanie zbyt pochopnym wnioskiem.

Były to dość zaskakujące informacje bowiem jeszcze 2 dni temu pojawiła się informacja, że Robert pojedzie Monte Carlo Fordem Fiestą WRC z obsługą M-Sportu.

Czekaliśmy na jakieś potwierdzenie tych doniesień. Ale raczej się go nie doczekamy bowiem informacja już zniknęła z włoskiego portalu i była jedynie zbyt pochopnym wyciągnięciem wniosku z tego posta na Facebooku szefa PH Sport:.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = „//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‚script’, ‚facebook-jssdk’));


Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 14 lutego

Urodził się Ronnie Peterson, wicemistrz świata z sezonów 1971 i 1978 (123 starty, 10 zwycięstw, 14 pole positions, 26 podiów).

Archiwum