Kubica i Bouffier Fiestami w Monte Carlo [Aktualizacja]

fot. Kubica Official

Tak jak się spodziewaliśmy, Robert Kubica i Maciej Szczepaniak wystartują w Rajdzie Monte Carlo Fordem Fiesta WRC, przygotowywanym przez M-Sport. W Rajdzie wystartuje ponad 90 załóg.

Na podobnych zasadach jak Polak, pojedzie Bryan Bouffier, który w ubiegłorocznej edycji tej imprezy zajął 2. miejsce.

Informacje zostały przekazane przez organizatorów Rajdu, którzy podają również, że w imprezie wystartuje 90 załóg, w tym 14 aut WRC. Ostateczna lista zgłoszeń zostanie opublikowana 29 grudnia.

To, że Kubica pojedzie w Monte Carlo od jakiegoś czasu było już niemal pewne – można to było wnioskować po słowach Roberta czy zmianie zdjęcia w tle przez Macieja Szczepaniaka. Nie jest pewne, kto będzie obsługiwał auto, ale najbardziej prawdopodobny jest właśnie M-Sport. Czekamy na oficjalny komunikat, również co do przyszłości Roberta. Obecnie najbardziej prawdpodobne jest, że Polak pojedzie wybrane rajdy w WRC.

Aktualizacja

Będzie siła na Monte 🙂

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = „//connect.facebook.net/pl_PL/sdk.js#xfbml=1&version=v2.3”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‚script’, ‚facebook-jssdk’));

#Monteiscoming #flatoutPosted by Maciek Szczepaniak on 23 grudnia 2015

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 14 lutego

Urodził się Ronnie Peterson, wicemistrz świata z sezonów 1971 i 1978 (123 starty, 10 zwycięstw, 14 pole positions, 26 podiów).

Archiwum