W Warszawie odbywa się konferencja prasowa zapowiadająca 72.edycję Rajdu Polski. Obecni są na niej dwaj startujący w rajdzie kierowcy – Robert Kubica i Krzysztof Hołowczyc. Poniżej znajdziecie relację z konferencji wraz z wypowiedziami kierowców.
Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!
Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com




