Robert Kubica – jeszcze z Meksyku – mówi o Rajdzie Argentyny i przewiduje, że nie będzie to łatwa runda, szczególnie, że organizatorzy zmienili praktycznie całą trasę, którą w zeszłym roku Kubica i Maciej Szczepaniak przejechali bezbłędnie. Co ciekawe, Robert nie planował odbycia testów przed rajdem ale to się zmieniło. Posłuchajcie wypowiedzi naszego kierowcy przez imprezą, która startuje już w przyszłym tygodniu!
Parę słów o zbliżającym się Rajdzie Argentyny (PL)#WRC #RallyArgentina #RobertKubica #RKWRT
Posted by Robert Kubica on 14 kwietnia 2015
Więcej o Rajdzie Argentyny przeczytacie TUTAJ.
Aktualizacja środa:
Robert pojawił się podczas Rally San Remo w roli kibica i udzielił wywiadu, z którego dowiadujemy się, że chciałby wystartować w kilku szutrowych rundach mistrzostw Włoch. Byłyby to testy treningowe. W mistrzostwach Włoch topową kategorią samochodów jest RC2, czyli samochody R5 i RRC. Czołówka czempionatu to bardzo uznani zawodnicy, w tym między innymi Paolo Andreucci czy Giandomenico Basso. Niewykluczone, że chodzi o Rally Adriatico, który jest łączoną rundą mistrzostw Włoch i Trofeo Rally Terra i odbywa się w pierwszy weekend maja.
Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!
Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com



