KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

Patroni (dołącz tutaj!):
Mariusz Kupczyński, Tomasz Bartoszek, Adam Gach, Maciej Wiśniak, RkamilC, Przemyslaw Lowkiewicz, Maciej Dziubiński, Piotr Bijakowski, Lukas Hewner, Grzejnik, Stalowy Jaro, Mateusz Pabiańczyk, Tomasz Ignaczak, Tomasz Jakubiec, Marcin Starczewski, Jędrzej Otręba, Pawel Licznerski, Piotr czyli Czopas Dziewulski, Wojtek Zwolak, Robert Piórkowski, Sławek Kret, Rafal Lesny, Maciek Kowalczyk, Maciej Stankiewicz, Ilona Bykowska, Grzegorz Pliś, Marcin Bogutyn, Szczepan Jędrusik, szymon034, Marcin Rentflejsz, Maks Szmytkowski, Izabela Ch, Marcin Parzych, Mateusz Wanat, Paweł Kozłowski
Wsparli w ostatnich 7 dniach: Wesprzyj tutaj!
Esox33, Tadek B., Łukasz W, Izabela Ch, Kamil G., Michu, piobob, skorseze, Xandi, PukvPuk, Kryss, Arczi15UK, BaRu, Bartlomiej, _3121_, Wilkor, Artur, Bohun, DrajwerBłyskawica, Igor, JohnyBravo, kejkejovsky, Kusiu, LucasXaAaR, miches93, nesQu1ck, Piotor, Teoria, tomao, ttt, adamski, Kuba, Maciek P, Mateusz, DeaconFrost1984, Mac mac, pawel_k, The_Jester, TomekB, archetype, Ceza D, Janusz, kubicki_KING, magberg, Mizio, Tomek81, Zielony, Andrzej Sosnowski, Kubbzzz, helsing, Alicjush, AG, DeaconFrost, em_en, gravelowebeskidy.pl, Maciek i Nata, Mariogds, miskofon, Pawel B, RafalM, Rafik_lom, szypki jak kubika, TOMASZ WITEK .COM, Tsopni, aroone, Quelxes, ZeniPL, Gnusma, DRW, Bueno, Daro Daro, Fallen, Jacobson4, Jan Kmiecik, Kayio, Krystian, Kurvinox GT, Maciej Borkowski, Maciek, majlet, Marcin, Mateusz111, Miauki, Moderator Szefa, Mr Sheepo, Pioetrek, rado, UniRacers, uv_crocodile, WawaSND, WojtekP, Czarny, DawidT, Dominik T, flyer, Pussykiller69, Ronde_di_Andora_ty_k_o!!!, Gunner_PL, kubikalc, luk bla, Dadacki, ArenaSochi, miras7x

Harmonogram

blank

Wyniki

Robert Kubica w Rajdzie Szwecji – dzień 3 (Live timing, filmy, zdjęcia) [Aktualizacja godz. 22:10 – Bardzo ciekawy film, kronika TVP]

blank
fot. Sebastian Sabat

Rozpoczynamy trzeci dzień rywalizacji w Rajdzie Szwecji. Wczoraj Robert Kubica jechał dobrym tempem i unikał jakichkolwiek przygód i mimo, że pojawiły się drobne problemy techniczne, to Polak uplasował się na 11. miejscu po 7. OS-ach. Dziś kierowców czeka jeszcze więcej jeszcze dłuższych OS-ów. Poniżej znajdziecie live timing, harmonogram, filmy, zdjęcia i wypowiedzi z piątkowych zmagań najlepszych kierowców rajdowych świata.

Podczas wczorajszych OS-ów Robert Kubica podkreślał, że najważniejsze podczas tego rajdu dla niego są nauka i dojechanie do mety. Polak jechał szybko, ale ostrożnie. Zajmował trzykrotnie 12. miejsce, a oprócz tego był 9., 11. i 13.

blank

W klasyfikacji generalnej Kubica jest na 11. miejscu. Prowadzi Sebastien Ogier, który toczy zaciętą walkę z Andreasem Mikkelsenem. Robert traci do Francuza prawie minutę. Na 17. miejscu jest załoga Michał Sołowow/Maciej Baran. Hubert Ptaszek zajmuje 30. miejsce, a przedostatni jest Łukasz Kabaciński. Do tej pory z rywalizacji wycofało się 5 załóg.

Kubica był zadowolony po wczorajszej rywalizacji: “Jechało się naprawdę fajnie. Jestem zadowolony, bo nie jest łatwo. Wiem też, gdzie muszę popracować, jeśli chodzi o moją jazdę, bo różnice pomiędzy torem wyścigowym, a szczególnie luźną nawierzchnią w rajdówce są ogromne. Jak jadę zachowawczo, to muszę trochę inaczej ustawiać auto i popracować nad tym, ale to przyjdzie z doświadczeniem. Oby tak dalej. Mam nadzieję, że uda nam się przejechać w Szwecji jak najwięcej kilometrów i na mecie będziemy w równie dobrych nastrojach, jak dziś wieczorem.” – mówił Kubica na swoim oficjalnym profilu na portalu Facebook.

Robert miał jedynie drobne problemy techniczne ze zmianą biegów – łopatka czasami nie reagowała przy wbijaniu wyższych biegów.

Kolejność startowa

Do dzisiejszych OS-ów Robert Kubica będzie startował jako 7. – w drugim i kolejnych dniach rajdu kierowcy startują bowiem w odwrotnej kolejności do klasyfikacji generalnej. Kolejność startowa będzie wyglądała zatem następująco:
1. Prokop
2. Al Qassimi
3. Sołowow
4. Breen
5. Solberg
6. Evans
7.Kubica
8. Meeke
9. Tidemand
10. Hanninen
11. Neuville
12. Hirvonen
13. Ostberg
14. Tanak
15. Latvala
16. Mikkelsen
17. Ogier

Co nas czeka dziś

Na dziś zaplanowano aż 9 Odcinków Specjalnych o długości od 1,87 km do 22,76 km. Ogólnie jednak kierowcy przejadą znacznie więcej kilometrów, a dzisiejsze próby mogą okazać się decydujące dla losów rajdu. Oto ich harmonogram:

Piątek, 7 lutego:
godz. 07:00 Serwis C Hagfors
godz. 08:16 OS 8 Lesjöfors 1 (15,00 km)
godz. 09:28 OS 9 Fredriksberg 1 (18,15 km)
godz. 10:15 OS 10 Rämmen 1 (22,76 km)
godz. 10:56 OS 11 Hagfors Sprint 1 (1,87 km)
godz. 11:37 Serwis D Hagfors
godz. 13:08 OS 12 Lesjöfors 2 (15,00 km)
godz. 14:20 OS 13 Fredriksberg 2 (18,15 km)
godz. 15:07 OS 14 Rämmen 2 (22,76 km)
godz. 15:48 OS 15 Hagfors Sprint 2 (1,87 km)
godz. 16:19 Serwis E Hagfors
godz. 19:00 OS 16 Karlstad OS 2 (1,90 km)

blank

Co w Tv?

Dziś, podobnie jak wczoraj, będziemy mogli oglądać tradycyjną kronikę TVP oraz podsumowania rajdu – na TVP, kanale Motorwizja i w MotorsTV.

Piątek, 7 lutego:
godz. 20:07 – Kronika TVP 1
godz. 22:00 – Podsumowanie Piątku – Motorwizja 
godz. 22:30 – Podsumowanie MotorsTV (Wielka Brytania)


Aktualizacja


Temperatura w Szwecji jest tuż poniżej zera, w nocy nieco poprószyło, ale niewiele.

Oto ciekawy film z przejazdu Roberta:

Aktualizacja godz. 8:20


Wystartował 8. OS Rajdu Szwecji. Robert Kubica będzie na trasie o godz. 8:27

Aktualizacja godz. 8:25

Na trasie nadal temperatura tuż poniżej zera, jest bardzo bardzo ślisko, najtrudniej będą mieli kierowcy jadący na początku. 

Aktualizacja godz. 8:38


Robert Kubica rozpoczął bardzo spokojnie, czekamy na Polaka na mecie.

Aktualizacja godz. 8:45

“Bardzo zdradliwy OS. Zrobiliśmy zmiany w ustawieniach, ale nie dały one dobrego rezultatu, mieliśmy dużo nadsterowności. Może damy radę coś z tym zrobić przed kolejnym OS-em” – powiedział Robert na mecie 8. OS-u. Polak wyprzedza póki co Prokopa, Sołowowa i Al Qassimi. 

TUTAJ wypowiedź Roberta

Aktualizacja godz. 8:50

Czekamy na kolejnych kierowców na mecie, poniżej krótki onboard jego przejazdu:

Aktualizacja godz. 8:59


Sebastien Ogier ma problemy na oesie, zatrzymał się w zaspie, ale wrócił na trasę. Z pewnością jednak nie będzie się liczył w walce o zwycięstwo w rajdzie. Także Thierry Neuville zatrzymał się na oesie, ale wznowił jazdę po kilku minutach.

Aktualizacja godz. 9:10

Oto klasyfikacja OS-u. Thierry Neuville nie ma jeszcze na mecie, Ogier stracił ponad 4 minuty do zwycięzcy OS-u, Jari Mati Latvali.

blank

Aktualizacja godz. 9:35


Rozpoczął się 9. OS Rajdu Szwecji. Tak wyglądają warunki na nim:

blank
fot. Adam Owczarek

Aktualizacja godz. 9:45

Robert Kubica uzyskuje dobre czasy na 9. OS-ie. 

Aktualizacja godz. 9:55

“Było trochę lepiej, ale nie mogliśmy przywrócić przyczepności i ustawień z wczoraj” – powiedział Robert na mecie 9. OS-u. Pełna wypowiedź Polaka TUTAJ. Póki co Robert jest trzeci, za Solbergiem i Evansem.

Aktualizacja godz. 10:15

Robert Kubica zajął 12. miejsce na 9. OS-ie. Wygrał Sebastien Ogier. Wystartował właśnie 10. OS.

blank

Aktualizacja godz. 10:29


Robert Kubica wystartował do OS 10. To najdłuższa próba dziś i znów może przynieść zmiany w klasyfikacji. Problemy na trasie ma Michał Sołowow. Na trasie pada deszcz.

Aktualizacja godz. 10:40

Robert na mecie OS 10 z czasem 12:30. To bardzo przyzwoity czas. Setup bardziej sprawdzał się na tym oesie niż na poprzednich, choć liczymy, że na drugą pętlę uda się lepiej ustawić auto.
Michał Sołowow wpadł w zaspę, ale udało się mu powrócić bez uszkodzeń auta. Kielczanin został wyprzedzony przez jadącego za nim Craiga Breena. 

Aktualizacja godz. 10:50

TUTAJ znajdziecie wypowiedź Roberta po OS 10. Zawodnicy VW pokazują kosmiczne wręcz tempo. 

Aktualizacja godz. 10:58 


Zapowiada się kolejne miejsce w pierwszej 10-tce OS-u dla Roberta Kubicy, czekamy na kolejnych kierowców.

Aktualizacja godz. 11:00

Ruszył 11. bardzo krótki OS Rajdu Szwecji – liczy mniej niż 2 km.

Aktualizacja godz. 11:05

Sebastien Ogier ukończył 10. OS, a Robert był na nim 10.! Polak
awansuje do pierwszej 10-tki rajdu! Zaraz Kubica będzie na mecie 11.
OS-u

blank
Aktualizacja godz. 11:10Robert Kubica jest już na mecie 11. OS-u: “Było bardzo ślisko, dużo zakrętów. Wszystko w porządku, był to OS dla kibiców” – powiedział Kubica na mecie 11. OS-u. Polak jest póki co 5. na tej próbie.

Aktualziacja godz. 11:30

blank

blank

blank

blank

Aktualizacja godz. 11:45

Przypominam, że na górze wpisu poniżej linków znajdziecie live streaming z parku serwisowego, do którego kierowcy niebawem zjadą. 

Aktualizacja godz. 13:10

Rozpoczął się 12. OS Rajdu Szwecji.

Aktualizacja godz. 13:25

Robert Kubica zatrzymał się na trasie 12. OS-u.

Aktualizacja godz. 13:30

Robert Kubica nadal stoi na trasie 12. OS-u. Czekamy na informacje o Polaku. 

Aktualizacja godz. 13:35

Robert Kubica wbił się w zaspę podczas 12. OS-u. Samochód nie jest uszkodzony, ale kibice muszą pomóc Robertowi wrócić na trasę. Robertowi udało się już ruszyć.

Aktualizacja godz. 13:40

Robert Kubica zmierza już do mety, nie powinno być żadnych problemów z kontynuacją jazdy. Na trasie stoi Juho Hanninen. 

Aktualizacja godz. 13:45

Kilku kierowców musiało mocno zwolnić z powodu Roberta Kubicy, który wyjechał z zaspy na trasę. “Z samochodem wszystko OK, uderzyłem w zaspę” – powiedział Robert, który dotarł na metę z delikatnie uszkodzonym przodem auta. Polak stracił ponad 10 minut do zwycięzcy OS-u.

Aktualizacja godz. 14:00

Tak wyglądał samochód Roberta na mecie – fot. Colin Clark

blank

Aktualizacja godz. 14:20

Rozpoczął się już 13. OS Rajdu Szwecji. 

Aktualizacja godz. 14:28

Zdjęcie z dzisiejszej przygody Roberta:

blank

Aktualizacja godz. 14:35

Tak wygląda klasyfikacja po 12. OS-ie. Robert zajmuje 24. miejsce:

blank

Aktualizacja godz. 14:40


Kolejne zdjęcie z przygody Roberta:

blank

Aktualizacja godz. 14:45

Nie ma żadnych problemów po poprzednim OS-ie. Chcę podziękować widzom, którzy wykonali dobrą robotę. Na szybkim zakręcie skoczyłem ze skręconą kierownicą, banda śnieżna nas wciągnęła” – powiedział Robert na mecie 13. OS-u. Polak póki co jest 6. Czekamy na kolejnych kierowców.

Aktualizacja godz. 15:00


Poniżej zobaczycie film z przygody Roberta Kubicy:


 
Aktualizacja godz. 15:10

Rozpoczął się 14. OS Rajdu Szwecji. Kierowcy mają w nim do przejechania prawie 23 km. 

Aktualizacja godz. 15:25

Robert Kubica jest na trasie OS 14, do drugiego splitu jedzie tempem zblizonym do Henninga Solberga. 

Aktualizacja godz. 15:32

Robert Kubica niestety po raz kolejny zatrzymał się na trasie. Czekamy na dalsze informacje.

Aktualizacja godz. 15:35


Według relacji Krisa Meeke Robert nie zdołał skręcić w 3-kowy zakręt i znów wylądował w zaspie. Z pomocą kibiców powinien znów wrócić na trasę.

Aktualizacja godz. 15:40

Wciąż brak informacji na temat powrotu Roberta do jazdy. Do mety dojechał już Hirvonen, więc strata w najlepszym wypadku znów będzie wynosiła około 10 minut. 


Aktualizacja godz. 15:43


Robert dojechał do mety z czasem 22:22, to po raz kolejny ponad 10 minut straty. 

“Znowu to samo. Straciliśmy kontrolę nad tyłem auta i banda nas wciągnęła. Muszę jechać.”

TUTAJ możecie posłuchać co miał do powiedzenia po oesie Robert (niewiele…).

Zawodnicy muszą startować do kolejnych oesów zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem, dlatego Robert ma o 10 minut mniej na dojechanie do kolejnego PKC (punktu kontroli czasu), respektując przy tym przepisy ruchu drogowego. Stąd tylko zdawkowa rozmowa na mecie. Choć w obecnej sytuacji wiele by to nie zmieniło, to każda minuta spóźnienia na PKC to 10 sekund kary. Każde wjechanie o minutę za wcześnie (co jest błędem pilota) jest karane doliczeniem 60 sekund.

Aktualizacja godz. 15:53

Ruszył kolejny odcinek, niespełna 2-kilometrowy Hagfors Sprint. Być może po jego zakończeniu Robert będzie mógł powiedzieć nieco więcej. Strata Roberta do lidera rajdu po OS 14 wynosi już ponad 24 minuty.

Aktualizacja godz. 16:04

Robert na mecie OS 15, z czasem o 3s gorszym od najszybszego dotychczas Henninga Solberga.

Słowa Kubicy po OS 15: “Nie było to najlepsze popołudnie w moim wykonaniu, popełniłem 2 błędy. Niestety z takimi miękkimi bandami bardzo łatwo jest, że one wciągają i raz bardzo pechowo na skoku krzywo wylądowałem i banda mnie wciągnęła, a na przedostatnim oesie na wyjściu z jednego zakrętu dotknąłem tyłem i znowu wciągnęło mnie do bandy.”

TUTAJ możecie posłuchać, co miał do powiedzenia po tym odcinku (również po polsku).

Aktualizacja godz. 16:20


Lider rajdu, Jari Matti Latvala stracił na OS 15 ponad 6 sekund z powodu zużytych opon. Andreas Mikkelsen zbliżył się do Fina na mniej niż 5 sekund.

Klasyfikacja na/po OS 15:

blank

Przed zawodnikami dziś jeszcze tylko jeden krótki OS w Karlstad (znów mniej niż 2 km). Dla Roberta będzie to z pewnością dzień do zapomnienia, jednak zdobyte doświadczenie na pewno przyda się w kolejnych startach w zimowych rajdach.

Aktualizacja godz. 16:50

Trwa serwis, w aucie Roberta wymieniana jest skrzynia biegów:

blank
fot. Adam Owczarek

blank
fot. Adam Owczarek

Aktualizacja godz. 18:05

Oto klasyfikacja po 15. OS-ie:

blank

Aktualizacja godz. 18:45

Tak się akurat zdarzyło, że podczas drugiej
dzisiejszej przygody Roberta z zaspy wyciągali moim znajomi z ekipy
kieleckich rajdowców Scyzzor – właśnie do mnie dzwonili :). 

Krótka relacja – byli tam tylko oni,
zobaczyli, że Robert przejechał i nagle “ucichło” – pobiegli na
miejsce i w 12 osób udało im się “wynieść” auto Roberta. W pewnym momencie myśleli nawet, że nie uda im się wyciągnąć auta. Na miejscu
byli jeszcze dwaj Norwegowie, ale robili tylko zdjęcia. Nasi zdjęć nie
robili, dopiero po fakcie zrobili sobie fotę w miejscu zakopania Roberta:

blank

Aktualizacja godz. 19:00


Rozpoczął się już ostatni dzisiejszy OS – próba na stadionie licząca 1,9 km.

Aktualizacja godz. 19:15

Robert Kubica jest już na mecie 16. OS-u. Polak uzyskał bardzo dobry czas – jest drugi, 2.2 sekundy za Henningiem Solbergiem.”Było bardzo bardzo trudno, ale nauczyliśmy się wielu rzeczy. Warunki były bardzo zdradliwe, ale były równe dla wszystkich, może dla mnie trudniejsze ze względu na moje ograniczenia. Chcę szczególnie podziękować kibicom przy drugim wypadnięciu – to byli Polacy i dokonali cudu wyciągając mnie” – powiedział Robert na mecie.

Aktualizacja godz. 19:30 


Robert Kubica zajął 8. miejsce na 16. OS-ie, kończącym dzisiejsze zmagania kierowców. Oto klasyfikacja:

blank

Aktualizacja godz. 19:35
Poniżej akcja polskich kibiców na 14. OS-ie:Aktualizacja godz. 20:25


Oto onboard Roberta z 12. OS-u

Aktualizacja godz. 20:30

Na oficjalnym profilu Roberta Kubicy na portalu Facebook została zamieszczona wypowiedź naszego kierowcy po dzisiejszym etapie:
Ten
dzień zaczął się od trudności. Na pierwszych OS-ach mieliśmy spore
problemy z utrzymaniem się na drodze. Po wczorajszym dniu zmieniliśmy
ustawienia auta i okazało się, że nie wbiliśmy się za bardzo, nie
poszliśmy w dobrym kierunku. Mimo to trzeci odcinek w pętli poszedł
całkiem nieźle. Fajnie się go jechało.
Popołudnie, delikatnie mówiąc, było dla nas nie najlepsze, szczególnie w moim wykonan
iu.
Pierwszy raz wpadliśmy w bandę po szybkim, krótkim lewym zakręcie przez
szczyt. Po skoku krzywo wylądowaliśmy i zahaczyliśmy o bandę, a że była
odwilż, to zamiast pomóc, banda nas wciągnęła. Drugi popołudniowy OS
pojechaliśmy bardzo spokojnie, trzeci też spokojnie, ale już w miarę
przyzwoicie. Ten odcinek był tak naprawdę bardziej szutrowy niż na
śniegu. Niestety popełniłem błąd, za szybko wszedłem w zakręt i
wylecieliśmy z koleiny. Auto zahaczyło tyłem o bandę i automatycznie nas
wciągnęła. Wjechał przód i znów ten sam motyw – wjechaliśmy głębiej.
Z tego miejsca chciałbym podziękować i pozdrowić polskich kibiców,
którzy dobiegli do nas chyba z dołu. Stali parę zakrętów dalej, ale
przybiegli i zrobili akcję dnia albo i tygodnia. Wyciągnęli nas z bandy
śnieżnej, a jeszcze pod spodem był tam chyba też jakiś strumyk… Bardzo
serdecznie im dziękuję i pozdrawiam.

Aktualizacja godz. 20:40

Galeria zdjęć Adama Owczarka z dzisiejszych zmagań kierowców:

blank

blank

blank

blank

Aktualizacja godz. 21:20

Piękny film z dzisiejszych OS-ów z bardzo niebezpiecznym i pięknym momentem pod koniec:
 
Aktualizacja godz. 22:10


Oto dzisiejsza kronika TVP:

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób go lubiących i bądź na bieżąco! 

Więcej o całej F1 na MC Formula i OneStopStrategy

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

baner-RK2020

Najnowsze wpisy

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Najbliższe Grand Prix F1

GP Austrii

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Piątek, 28 czerwca
godz. 12:30 – Pierwszy trening
godz. 16:30 – Kwalifikacje do Sprintu

Sobota, 29 czerwca
godz. 12:00 – Sprint
godz. 16:00 –  Kwalifikacje

Niedziela, 30 czerwca
godz. 15:00 – Wyścig

Najbliższy start Kubicy

6h Sao Paulo

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

Popularne tagi