Oto zaprezentowany w Sawonie plakat:
Na plakacie widnieje przesłanie Roberta: “Wszyscy możemy potrzebować krwi z różnych powodów. Ty też.”
Jak widać, na plakacie widnieje adres strony internetowej: avis-kubica.it. Servis jeszcze nie został uruchomiony, ale należy spodziewać się tego w niedługim czasie.
Jak informowałem wcześniej, akcja odbywa się pod hasłem “Oddawanie krwi jest gestem mistrzów”. Tak jak się spodziewaliśmy, nie pojawił się na nim Robert, byli natomiast lokalni oficjele. Całej akcji patronuje stowarzyszenie Avis.
Przy tej okazji, również i ja apeluję o oddawanie krwi. Poczucie pomocy innym jest warte tego drobnego poświęcenia.
Za pomoc w tworzeniu posta dziękuję czytelnikowi Sadu.
Źródło: ivg.it
Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku! Dołącz do osób go lubiących!
Więcej o całej F1 na MC Formula i f1ultra.pl
Polecam lekturę miesięcznika F1 Racing – nowy numer już w kioskach!



