Rozpoczynamy konkurs wiedzy o Robercie Kubicy

Ponieważ wczoraj nie przeczytałem sprzeciwu związanego z wprowadzeniem na bloga konkursu wiedzy o karierze Roberta Kubicy, zgodnie z obietnicą zaczynam go dziś. Zapraszam do zapoznania się z warunkami i regulaminem konkursu oraz pierwszym pytaniem konkursowym!


Rozpoczynam konkurs wiedzy o Robercie Kubicy. Na moim blogu od dziś, do momentu powrotu Roberta Kubicy na tor będą ukazywały się pytania konkursowe dotyczące kariery polskiego kierowcy. Zadaniem tych, którzy będą chcieli wziąć udział w konkursie będzie odpowiedź na pytanie związane z karierą Roberta.

Jak zagrać? Wystarczy wysłać odpowiedź na zadane na blogu pytanie na adres: konkurs.powrotroberta@gmail.com  i napisać jak chcecie zostać podpisani na liście zwycięzców i we wpisie podsumowującym dane pytanie.

Kto i jak wygrywa? O wygranej decyduje szybkość – kto pierwszy wyśle odpowiedź na zadane pytanie ten jest jego zwycięzcą.

Jakie są nagrody i kto je otrzymuje? Swoistą nagrodą za najszybszą poprawną odpowiedź na pierwsze pytanie jest wymienienie na liście zwycięzców oraz we wpisie podsumowującym dane pytanie. Jednak nagrodą główną jest jedna z dwóch książek dotyczących Roberta Kubicy – albo „Robert Kubica. Moja pasja” albo „Pierwszy Polak w Formule 1”. Uczestnik sam wybiera, którą książkę chce dostać. Nagrodę główną otrzyma ten, kto do końca trwania konkursu odpowie poprawnie i najszybciej na najwięcej pytań konkursowych.

Mam nadzieję, że wszystko jest jasne, a jeżeli nie to odsyłam do zamieszczonego niżej regulaminu. Będzie on dostępny w ramce z pytaniem konkursowym. Jeżeli nadal coś będzie niejasne to pytajcie za pośrednictwem komentarzy i e-maila. Poniżej prezentuję pierwsze pytanie, według mnie średniej trudności.

PIERWSZE PYTANIE KONKURSOWE BRZMI: Jak brzmi imię i nazwisko pierwszego mechanika Roberta Kubicy (chodzi o wszelkie starty wyścigowe, również w kartingu)?

Odpowiedź proszę wysłać na adres: konkurs.powrotroberta@gmail.com podając sposób w jaki chcecie widnieć na liście zwycięzców.

POWODZENIA!

Oto regulamin konkursu, będzie on dostępny obok każdego pytania:

Regulamin konkursu wiedzy o Robercie Kubicy na blogu powrotroberta.blogspot.com

1. Organizatorem konkursu jest prowadzący blog powrotroberta.blogspot.com – Mateusz Cieślicki

2. W konkursie może wziąć udział każdy odwiedzający stronę powrotroberta.blogspot.com

3. Konkurs trwa od 25 czerwca 2011 roku do momentu powrotu Roberta Kubicy na tor jako kierowcy jednego z zespołów Formuły 1. W żadnym jednak przypadku konkurs nie może trwać dłużej niż do 31 grudnia 2011 roku. Dla potrzeb konkursu przyjmuje się, że momentem powrotu na tor Roberta Kubicy jako kierowcy jednego z zespołów Formuły 1 jest jego udział w pierwszej oficjalnej sesji treningowej podczas weekendu wyścigowego Formuły 1.

4. Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać na adres e-mail: konkurs.powrotroberta@gmail.com wysłać poprawną odpowiedź na pytanie zawarte na blogu. Jeden uczestnik konkursu może udzielić nieograniczonej liczby odpowiedzi na jedno pytanie. Wysłanie pierwszego e-maila z poprawną odpowiedzią jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

5. O wygranej i zdobyciu punktu za każde pytanie decyduje kolejność udzielenia poprawnej odpowiedzi.

6. Wraz z ogłoszeniem wyników poprzedniego pytania na blogu ukaże się następne pytanie.

7. Nagrodą główną w konkursie jest jedna z dwóch książek, do wyboru przez zwycięzce. Będzie to albo książka „Robert Kubica. Moja Pasja” Mikołaja Sokoła i Cezarego Gutowskiego albo książka „Pierwszy Polak w Formule 1” Rafała Pawłowskiego.

8. Do odbioru nagrody głównej będzie uprawniona osoba, która w czasie trwania konkursu zgromadzi najwięcej punktów za najszybsze nadesłanie prawidłowej odpowiedzi na pojedyncze pytania. Lista rankingowa osób uczestniczących w konkursie będzie widoczna na blogu. W razie równej liczby punktów kilku uczestników zostanie ogłoszone dodatkowe pytanie dogrywkowe.

9. Uczestnik konkursu podaje w e-mailu odpowiedź na pytanie oraz deklaruje pod jaką nazwą, w razie wygranej, ma figurować na liście zwycięzców oraz we wpisie podsumowującym dane pytanie konkursowe. Nazwą może być w szczególności imię, nazwisko, nick. Nie może to być nazwa naruszająca czyjekolwiek interesy i prawa. Jeżeli deklaracja nazwy nie zostanie zawarta we wiadomości zgłoszeniowej, Organizator wyśle do zwycięzcy e-mail z prośbą o jej podanie, a w razie braku odpowiedzi w ciągu 24 godzin, zwycięzca będzie figurował na liście zwycięzców podpisany pierwszym członem adresu e-mail, do znaku „@”.

10. Organizator nie będzie przechowywał, używał i udostępniał adresu e-mail dla celów innych niż konkurs.

11. Organizator zastrzega sobie możliwość zmian w konkursie, wcześniejszego zakończenia konkursu albo anulowania go.

12. Wszelkie wątpliwości związane z powyższym regulaminem i konkursem rozstrzyga Organizator a jego decyzje nie podlegają odwołaniu.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 października

Urodził się Yves Giraud – Cabantous (13 startów).

Urodził się Huub Rothengatter (25 startów).

Urodził się Jack McGrath (6 startów, 1 pole position, 1 najszybsze okrążenie, 2 podia).

Swoje jedyne zwycięstwo w F1 odnosi Innes Ireland, stając po raz 4. na podium. W GP USA po raz ostatni w F1 jadą Tony Brooks i Stirling Moss.

Jackie Stewart wygrywa GP USA, zaliczając 22. zwycięstwo w karierze. W F1 debiutuje Jody Scheckter.

Gilles Villeneuve wygrywa swoje domowe Grand Prix Kanady, odnosząc 1. zwycięstwo w karierze w F1. Po raz 3. i ostatni z pole position startuje Jean-Pierre Jarier. 100. start zaliczają Carlos Reutemann i Niki Lauda.

Michael Schumacher wygrywa GP Japonii, odnosząc 43. zwycięstwo w F1. Tym samym zdobywa swój trzeci tytuł mistrzowski, pierwszy z pięciu w barwach Ferrari.

Fernando Alonso wygrywa GP Japonii, odnosząc 15. zwycięstwo w karierze.

Bell publikuje zdjęcia nowego kasku wyścigowego Roberta Kubicy. Polak pisze na swoim profilu, że to „jedynie prezent i podziękowanie” od producenta.

„Jestem w tym sporcie, bo jest on moją pasją. Ale chcę być również konkurencyjny. Brakuje nam środków i testów, a chcemy wszystko robić poprawie. Może mniej rajdów i więcej testów będzie dobrą opcją na przyszły rok. Może pójdziemy do WRC2. Na ten moment budujemy dom bez fundamentów” – mówi Robert Kubica dla Autosportu.

Nico Rosberg mówi, że Robert Kubica jest najszybszym z kandydatów do fotela Williamsa.

Lewis Hamilton wygrywa GP Japonii, odnosząc 61. zwycięstwo w karierze. Po raz 10. na podium staje Max Verstappen.

„Może być tak, że ktoś za chwilę przyjdzie i zmieni politykę. My na razie prowadzimy rozmowy, bardzo intensywne i konkretne. Mamy wspólnie z Robertem plan, jesteśmy przygotowani na wiele możliwości. Jest wiele rozwiązań w tym zakresie, prowadzimy zaawansowane rozmowy i myślę, że będziecie państwo zadowoleni” – mówi o przyszłości Roberta Kubicy prezes PKN Orlen, Daniel Obajtek w rozmowie z Pulsem Biznesu.

Najnowsze wpisy

Najbliższe Grand Prix F1

Grand Prix Emilii - Romanii

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy wyścig DTM

Hockenheim

Dni
Godzin
Minut
Sekund

23-25 października:

godz. 12:00 – Pierwszy trening
godz. 16:00 – Drugi trening
godz. 12:00 – Trzeci trening
godz. 15:00 – Kwalifikacje
godz. 14:10 – Wyścig

godz. 13:00 – 1. trening
godz. 16:30 – 2. trening

godz. 10:40 – 1. Kwalifikacje
godz. 13:33 – 1. wyścig

godz. 10:25 – 2. kwalifikacje
godz. 13:33 – 2. wyścig

  • Dane wyścigu
  • Podsumowanie
  • Oceny mediów
  • Stenogramy
  • Oglądalność
  • Wypowiedzi zawodników
  • Galeria
  • Wyniki
  • Vlog

Bądź na bieżąco

Popularne tagi