Quiz o Robercie Kubicy na blogu – co o tym myślicie?

Zwracam się do Was z prośbą o ocenienie mojego pomysłu na nowy element bloga – Quiz/konkurs wiedzy o Robercie Kubicy. Poniżej przedstawiam szczegóły.

Wszyscy chcielibyśmy co rusz dostawać pozytywne wiadomości na temat stanu zdrowia Roberta Kubicy. Niestety tak dobrze nie ma. Aby zapełnić troszkę tę „pustkę” chciałbym zaproponować stworzenie na moim blogu konkursu wiedzy o Robercie Kubicy. Pytanie konkursowe dotyczyłoby kariery (tylko kariery sportowej!) naszego jedynaka w F1 – od jej początków aż do dziś. Pytania byłyby bardziej lub mniej trudne, ale na pewno nie byłoby to nic w stylu pytań z audiotele. Pytania ukazywałyby się w prawej kolumnie bloga, gdzieś w widocznym miejscu. Odpowiedzi musielibyście wysyłać na specjalnie stworzoną skrzynkę e-mail. Zasadą byłoby, że wygrywa osoba, która jako pierwsza udzieli poprawnej odpowiedzi. Wyniki ogłaszałbym na blogu i jednocześnie ujawniał kolejne pytanie.

Co do nagród… no cóż, może nie wydadzą się Wam atrakcyjne, ale spróbuję coś zaproponować. Ten czytelnik, który najszybciej odpowiedziałby prawidłowo na zadane pytanie byłby wymieniony w poście podsumowującym dane pytanie z imienia lub nazwiska albo nicka i widniałby przy aktualnym pytaniu jako „zwycięzca poprzedniego pytania”. Oczywiście, jeżeli ktoś by sobie tego nie życzył to nie byłby. A nagrodą główną w konkursie byłaby książka dotycząca Roberta Kubicy – do wyboru spośród dwóch pozycji, albo „Moja pasja” Mikołaja Sokoła i Cezarego Gutowskiego albo „Pierwszy Polak w Formule 1” Rafała Pawłowskiego. Ta nagroda przysługiwałaby temu, kto najwięcej razy udzielił poprawnej odpowiedzi na pytania ukazujące się na blogu do określonego czasu (np. do października, zakończenia sezonu F1 lub powrotu Roberta Kubicy za kółko auta wyścigowego – tutaj proszę o Wasze propozycje, która data będzie najlepsza).

Myślę, że to trochę urozmaici nam czekanie na powrót Roberta do F1, a jednocześnie będzie można dowiedzieć się ciekawych faktów o jego karierze. Jeżeli pomysł uzyska Waszą aprobatę to przygotuję regulamin konkursu i już jutro ukaże się pierwsze pytanie.

Czekam na Wasze komentarze, opinie, pomysły. Jednocześnie pragnę Was zapewnić, że mimo pojawiania się na blogu ankiet, czy ewentualnie pytań, to nadal priorytetem jest informacja o stanie zdrowia Roberta Kubicy i będzie ona zawsze miała pierwszeństwo przed wszystkimi innymi elementami bloga.

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Tego dnia w F1 - 8 października

Urodził się Yves Giraud – Cabantous (13 startów).

Urodził się Huub Rothengatter (25 startów).

Urodził się Jack McGrath (6 startów, 1 pole position, 1 najszybsze okrążenie, 2 podia).

Swoje jedyne zwycięstwo w F1 odnosi Innes Ireland, stając po raz 4. na podium. W GP USA po raz ostatni w F1 jadą Tony Brooks i Stirling Moss.

Jackie Stewart wygrywa GP USA, zaliczając 22. zwycięstwo w karierze. W F1 debiutuje Jody Scheckter.

Gilles Villeneuve wygrywa swoje domowe Grand Prix Kanady, odnosząc 1. zwycięstwo w karierze w F1. Po raz 3. i ostatni z pole position startuje Jean-Pierre Jarier. 100. start zaliczają Carlos Reutemann i Niki Lauda.

Michael Schumacher wygrywa GP Japonii, odnosząc 43. zwycięstwo w F1. Tym samym zdobywa swój trzeci tytuł mistrzowski, pierwszy z pięciu w barwach Ferrari.

Fernando Alonso wygrywa GP Japonii, odnosząc 15. zwycięstwo w karierze.

Bell publikuje zdjęcia nowego kasku wyścigowego Roberta Kubicy. Polak pisze na swoim profilu, że to „jedynie prezent i podziękowanie” od producenta.

„Jestem w tym sporcie, bo jest on moją pasją. Ale chcę być również konkurencyjny. Brakuje nam środków i testów, a chcemy wszystko robić poprawie. Może mniej rajdów i więcej testów będzie dobrą opcją na przyszły rok. Może pójdziemy do WRC2. Na ten moment budujemy dom bez fundamentów” – mówi Robert Kubica dla Autosportu.

Nico Rosberg mówi, że Robert Kubica jest najszybszym z kandydatów do fotela Williamsa.

Lewis Hamilton wygrywa GP Japonii, odnosząc 61. zwycięstwo w karierze. Po raz 10. na podium staje Max Verstappen.

„Może być tak, że ktoś za chwilę przyjdzie i zmieni politykę. My na razie prowadzimy rozmowy, bardzo intensywne i konkretne. Mamy wspólnie z Robertem plan, jesteśmy przygotowani na wiele możliwości. Jest wiele rozwiązań w tym zakresie, prowadzimy zaawansowane rozmowy i myślę, że będziecie państwo zadowoleni” – mówi o przyszłości Roberta Kubicy prezes PKN Orlen, Daniel Obajtek w rozmowie z Pulsem Biznesu.

Najnowsze wpisy

Najbliższe Grand Prix F1

Grand Prix Emilii - Romanii

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy wyścig DTM

Hockenheim

Dni
Godzin
Minut
Sekund

23-25 października:

godz. 12:00 – Pierwszy trening
godz. 16:00 – Drugi trening
godz. 12:00 – Trzeci trening
godz. 15:00 – Kwalifikacje
godz. 14:10 – Wyścig

godz. 13:00 – 1. trening
godz. 16:30 – 2. trening

godz. 10:40 – 1. Kwalifikacje
godz. 13:33 – 1. wyścig

godz. 10:25 – 2. kwalifikacje
godz. 13:33 – 2. wyścig

  • Dane wyścigu
  • Podsumowanie
  • Oceny mediów
  • Stenogramy
  • Oglądalność
  • Wypowiedzi zawodników
  • Galeria
  • Wyniki
  • Vlog

Bądź na bieżąco

Popularne tagi