Jak to było rok temu – wideo z przejazdu Kubicy

Rok temu Robert Kubica znakomicie pokazywał się w Grand Prix Monako, brawurowo jeżdżąc po wąskich ulicach Monte Carlo. Ostatecznie wywalczył trzecie miejsce w wyścigu i drugie w kwalifikacjach do niego. Dziś jego brak będzie szczególnie widoczny. Abyśmy sobie przypomnieli jak świetnie można jeździć w Monako, prezentuję wideo z okrążenia kwalifikacyjnego Roberta w 2010 roku.

Przyznam, że oglądałem to wideo już dziesiątki razy, ale nigdy nie mam dosyć. Widok Roberta niemal ocierającego się o bandy, doskonale panującego nad kierownicą przypomina nam jak świetnym jest kierowcą. Myślę, że warto zobaczyć dzisiejsze okrążenie kwalifikacyjne Sebastiana Vettela i porównać jak niewiele musiał się starać w porównaniu z Robertem.

Rok temu to okrążenie wystarczyło na zajęcia drugiego miejsca. Nie wiadomo, czy w tym roku Kubica miałby szanse na wygranie, ale na pewno dałby kolejny popis jazdy. Robert będzie mógł patrzeć w telewizji na starających się jego kolegów z zespołu, być może usłyszy nawet ryk silników Formuły 1 w swoim domu w Monako.

Liczymy, że podczas tego Grand Prix usłyszymy kolejne dobre wieści o jego stanie.

Więcej informacji o całej Formule 1 znajdziesz na www.f1ultra.pl

Reklama
————————————————————————————————————
powrotroberta jest już na facebooku! Dołącz do osób go lubiących!

www.techpro.pl – maszyny i narzędzia budowlane – sprzedaż i wynajem, niskie ceny, fachowa obsługa!

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Archiwum

Najnowsze wpisy

Tego dnia w F1- 25 lutego

Urodził się Tony Brooks, wicemistrz świata z 1959 roku i 3. zawodnik sezonu 1958. Zaliczył 38 startów w F1, wygrał 6 razy, 3 razy startował z pole position, zaliczył 3 najszybsze okrążenia i 10 razy stanął na podium.

Urodził się Francois Cevert, trzeci zawodnik sezonu 1971. Zaliczył 46 startów, 1 zwycięstwo, 2 najszybsze okrążenia i 13 podiów.