Wsparcie bloga

Portal ten prowadzony jest z pasji i dla pasji. Jego duża popularność sprawia, że chcemy się rozwijać i stawiać kolejne kroki ku jak najlepszemu opisywaniu kariery Roberta Kubicy. Jeżeli ktoś z Was ma takie życzenie, może wesprzeć działanie strony.Współtwórz bloga

Interesujesz się motoryzacją? Lubisz pisać? Chcesz zaliczyć swoje dziennikarskie początki? Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu tekstów na blogu powrotroberta.pl oraz mcformula.blogspot.com.

Widzisz swoje miejsce na portalu? Masz pomysł, który chciałbyś realizować? Zapraszamy do kontaktu na mcdon21@gmail.com. Możemy obiecać zdobycie cennego doświadczenia, udział w konferencjach/imprezach motorsportowych i nie tylko (szczegóły na e-mail).

Reklama

Chcesz zaprezentować swoją ofertę licznemu środowisku motorsportu odwiedzającego bloga? Pół miliona odbiorców (553 tys. uu od 1 stycznia) czeka na Ciebie!

 Zapraszamy do kontaktu na mcdon21@gmail.com – prześlemy statystyki i ustalimy szczegóły. W grę wchodzą różne rodzaje i formy reklamy.

Sponsor konkursów

Chcesz nagrodzić tych, którzy biorą udział w naszych konkursach? Zostań fundatorem/sponsorem nagród! Jest to świetna okazja do pokazania i promocji swoich produktów i usług.

I nie tylko…

Macie pomysł na inny wkład w rozwój bloga? Podziel się nim w formularzu kontaktowym lub pisząc na e-mail mcdon21@gmail.com Rozważymy wszystkie pomysły!

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 27 maja

Urodził się Piers Courage (27 startów, 2 podia).

Juan Manuel Fangio wygrywa GP Szwajcarii, odnosząc 4. zwycięstwo w karierze. Po raz pierwszy na podium staje Piero Taruffi, a debiut w F1 zalicza Stirling Moss.

Jody Scheckter triumfuje w GP Monako, odnosząc 9. zwycięstwo w karierze. Po raz 3. i ostatni ruszał z pole position. Było to 92. i ostatnie GP dla Jamesa Hunta.

Ayrton Senna wygrywa GP Monako, odnosząc 22. zwycięstwo w karierze.

Michael Schumacher triumfuje w GP Monako, odnosząc 48. zwycięstwo w karierze. Po raz 12. i ostatni z pole position ruszał David Coulthard. Pierwsze miejsce na podium zaliczyła ekipa Jaguara.

Robert Kubica zajmuje 5. miejsce w Grand Prix Monako. Triumfuje, po raz 17. w F1, Fernando Alonso.

Mark Webber wygrywa po raz 8. w F1, triumfując w GP Monako. Pierwsze najszybsze okrążenie wyścigu wykręcił Sergio Perez.

„Teraz mój zespół jest pół na pół z M-Sportem. Moi mechanicy jadą do fabryki M-Sportu żeby pracować nad samochodem i to dobrze bo zbierają ważne doświadczenie i wiedzę i pomagają rozwijać nasz zespół. Może byłoby możliwe zrobienie tego wszystkiego samodzielnie, ale jestem zadowolony z tego, jak wszystko przebiega. Byłem w złej sytuacji jeszcze kilka tygodni temu, ale włożyliśmy dużo pracy i długim okresie zmierzamy w dobrym kierunku. Rajd Portugalii był udanym testem dla RK World Rally Team. To nie była wymarzona sytuacja aby pojechać nowym autem po 11 tygodniach bez jazdy. Oczywiście, auto nie różni się bardzo, ale to zawsze okres bez testów. Chcę przejechać więcej rajdów. W Polsce jest impreza tuż przed Rajdem Polski na podobnych drogach, będziemy chcieli też pojechać coś przed rajdem Niemiec, ale trudno jest coś znaleźć” – mówi Robert Kubica.

Daniel Ricciardo zwycięża w GP Monako, odnosząc 7. zwycięstwo w karierze.

Archiwum