KONTAKT     Promocja Mubi – zwrot 150 zł!      Wyścigi OBSTAWIAJ NA EFORTUNA.PL     Kup F1 TV PRO   Wsparcie    Bilety na GP Węgier

logo-powrot-roberta

MENU:

blank

Wsparcie bloga

Portal ten prowadzony jest z pasji i dla pasji. Jego duża popularność sprawia, że chcemy się rozwijać i stawiać kolejne kroki ku jak najlepszemu opisywaniu kariery Roberta Kubicy. Jeżeli ktoś z Was ma takie życzenie, może wesprzeć działanie strony.Współtwórz bloga

blank

Interesujesz się motoryzacją? Lubisz pisać? Chcesz zaliczyć swoje dziennikarskie początki? Zapraszamy do współpracy przy tworzeniu tekstów na blogu powrotroberta.pl oraz mcformula.blogspot.com.

Widzisz swoje miejsce na portalu? Masz pomysł, który chciałbyś realizować? Zapraszamy do kontaktu na mcdon21@gmail.com. Możemy obiecać zdobycie cennego doświadczenia, udział w konferencjach/imprezach motorsportowych i nie tylko (szczegóły na e-mail).

Reklama

blank

Chcesz zaprezentować swoją ofertę licznemu środowisku motorsportu odwiedzającego bloga? Pół miliona odbiorców (553 tys. uu od 1 stycznia) czeka na Ciebie!

 Zapraszamy do kontaktu na mcdon21@gmail.com – prześlemy statystyki i ustalimy szczegóły. W grę wchodzą różne rodzaje i formy reklamy.

Sponsor konkursów

blank

Chcesz nagrodzić tych, którzy biorą udział w naszych konkursach? Zostań fundatorem/sponsorem nagród! Jest to świetna okazja do pokazania i promocji swoich produktów i usług.

I nie tylko…

blank

Macie pomysł na inny wkład w rozwój bloga? Podziel się nim w formularzu kontaktowym lub pisząc na e-mail mcdon21@gmail.com Rozważymy wszystkie pomysły!

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 8 czerwca

Podczas testów Porsche ginie Ludovico Scarfiotti (10 startów, 1 zwycięstwo, 1 najszybsze okrążenie, 1 podium).

Niki Lauda odnosi swoje 5. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Szwecji. Jedyny raz z pole position startował Vittorio Brambilla.

Robert Kubica wygrywa Grand Prix Kanady, odnosząc swoje pierwsze zwycięstwo w F1. Jest to też pierwszy dublet zespołu BMW Sauber. Po raz 62. i ostatni na podium stanął David Coulthard. Więcej o tym można przeczytać tutaj i tutaj.

Ukazuje się niezwykle szczery i emocjonalny wywiad Roberta Kubicy z BBC. „Problemem w F1 jest miejsce. Może kiedyś, jak FIA powie, że samochód musi być 10-15 cm szerszy, będą mógł prowadzić, ale to nie jest tak, że rajdy są wyjściem awaryjnym. To, co jest dla mnie ważne, to to, że widzę postęp. W życiu codziennym zmagam się z ograniczeniami, ale jeżdżąc widzę postęp – czy to w samochodzie rajdowym czy symulatorze. Pytanie brzmi, jak dużą sprawność uda mi się odzyskać i ile mi to zajmie, ale jeżeli mam być szczery, to nie ma to dla mnie znaczenia czy zajmie miesiąc czy 10 lat, może kiedyś znów będę miał szansę jeździć w F1” – mówi Polak.

Dobry Rajd Sardynii w wykonaniu Roberta Kubicy i Macieja Szczepaniaka. Na dwóch OS-ach byli w stanie przebić się do pierwszej trójki, a całość kończą na 8. pozycji.

Daniel Ricciardo odnosi swoje pierwsze zwycięstwo w F1, triumfując w GP Kanady. Po raz 15. i ostatni najszybsze okrążenie wyścigu wykręca Felipe Massa. Po raz 200. w F1 startuje Kimi Raikkonen.

„Syn mówi, że samochód Williamsa prowadzi się bardzo ciężko. Jest tak trudny w prowadzeniu, że trzeba dodatkowego treningu na siłowni, żeby za kierownicą było OK. Pod koniec lata zobaczymy, gdzie będzie. Celem jest otrzymanie posady w F1, ale nie ma pewności. Im lepiej jednak spisze się w F2, tym więcej drzwi może sobie otworzyć. Niektórzy kierowcy są obecnie zagrożeni, łącznie z Robertem Kubicą czy Antonio Giovinazzim” – mówi Michael Latifi o karierze swojego syna.

Archiwum

Najbliższe Grand Prix F1

Testy przedsezonowe

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Najbliższy start Kubicy

8h Kataru WEC

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Bądź na bieżąco

F1: 3 marca (Bahrajn)
WEC: 2 marca (Katar)
ELMS: 14 kwietnia (Barcelona)
F3: 2 marca (Bahrajn)

Popularne tagi