Paddon blisko podpisania kontraktu

Hayden Paddon, któremu umowa z Hyundaiem kończy się wraz z finałem sezonu 2015 jest bardzo bliski podpisania kolejnego kontraktu.

Nowozelandczyk bardzo dobrze spisywał się w ostatnich rajdach i chęć pozostawienia go w zespole ze strony Hyundaia nie dziwi. Mówiło się jednak również, że Paddonem mogą być zainteresowane inne ekipy, np. Citroen, w którym słabiej spisuje się Kris Meeke.

„Skupiamy się na tym, co jest teraz, nie mam podpisanego jeszcze kontraktu, ale jestem tego bliski i wszystko wygląda pozytywnie” – powiedział Paddon, który w Rajdzie Australii będzie reprezentował pierwszy zespół Hyundaia.

Hayden chce walczyć o podium w rundzie rozgrywanej na swoim kontynencie, ale wie, że nie będzie to proste.

„Musimy być realistami. Konkurencja jest bardzo mocna, w stawce mamy takich kierowców jak Kris Meeke czy Ott Tanak, którzy będą mieli, podobnie jak ja, dobrą pozycję na trasie” – przyznaje Paddon w wywiadzie dla wrc.com.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 30 marca

Podczas testów przed 24h Le Mans ginie Lucien Bianchi (17 startów, 1 podium w F1).

Umiera Yves Giraud – Cabantous (13 startów).

Carlos Reutemann odnosi pierwsze zwycięstwo w F1, wygrywając GP Afryki Południowej. Po raz pierwszy w karierze z pole position startował Niki Lauda. Po raz 2. i ostatni na podium stał Mike Hailwood, a po raz 8. i również ostatni Jean – Pierre Beltoise. W F1 zadebiutował Vittorio Brambilla oraz zespół Hesketh, 50. start zaliczył Ronnie Peterson, a 100. Denny Hulme.

Pierwsze zwycięstwo w F1 odnosi Nelson Piquet, wygrywając GP USA. Startował z pierwszego w życiu pole position. Po raz 35. i ostatni na podium w F1 stanął Emerson Fittipaldi. 100. start zaliczył Mario Andretti, a z F1 po 132 wyścigach pożegnał się Clay Regazzoni.

Jacques Villeneuve odnosi 5. zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Brazylii. Po raz 50. w F1 startował Heinz – Harald Frentzen. Po raz pierwszy na podium melduje się ekipa Prost.

Lewis Hamilton wygrywa GP Malezji, odnosząc 23. zwycięstwo w karierze.

Archiwum