Paddon nadal porównuje się z Neuvillem

Hayden Paddon wyrasta na cichego lidera ekipy Hyundaia mimo że nie jest nawet w dwójce podstawowych kierowców ekipy. Ostatnie występy sprawiły, że to właśnie na nim koncentruje się uwaga wielu obserwatorów. On sam nadal nadal za swój punkt odniesienia uważa Thierry Neuvilla.

Jak mówi Paddon w rozmowie z oficjalną stroną WRC, Thierry Neuville to bardzo dobry kierowca, który przeżywa jedynie słabszy okres. Paddon podkreśla, że nie martwi się o swoją pozycję w zespole i chce jedynie dawać z siebie wszystko na trasie. W Rajdzie Finlandii celuje w pierwszą piątkę, ale uważa jednocześnie, że szybki będzie również Thierry Neuville.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 30 marca

Podczas testów przed 24h Le Mans ginie Lucien Bianchi (17 startów, 1 podium w F1).

Umiera Yves Giraud – Cabantous (13 startów).

Carlos Reutemann odnosi pierwsze zwycięstwo w F1, wygrywając GP Afryki Południowej. Po raz pierwszy w karierze z pole position startował Niki Lauda. Po raz 2. i ostatni na podium stał Mike Hailwood, a po raz 8. i również ostatni Jean – Pierre Beltoise. W F1 zadebiutował Vittorio Brambilla oraz zespół Hesketh, 50. start zaliczył Ronnie Peterson, a 100. Denny Hulme.

Pierwsze zwycięstwo w F1 odnosi Nelson Piquet, wygrywając GP USA. Startował z pierwszego w życiu pole position. Po raz 35. i ostatni na podium w F1 stanął Emerson Fittipaldi. 100. start zaliczył Mario Andretti, a z F1 po 132 wyścigach pożegnał się Clay Regazzoni.

Jacques Villeneuve odnosi 5. zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Brazylii. Po raz 50. w F1 startował Heinz – Harald Frentzen. Po raz pierwszy na podium melduje się ekipa Prost.

Lewis Hamilton wygrywa GP Malezji, odnosząc 23. zwycięstwo w karierze.

Archiwum