Paddon testował przed Meksykiem

Ledwie zakończył się Rajd Szwecji, a ekipy już rozpoczynają testy przed kolejną rundą Rajdowych Mistrzostw Świata – Rajdem Meksyku. Na pierwszy ogień poszedł Hyundai.

Testy Haydena Paddona odbyły się w Hiszpanii, a kierowca był wyraźnie zadowolony, że może wrócić na nawierzchnię szutrową. Zobaczcie krótki film z jego przejazdu:

Paddon jeszcze nigdy nie brał udziału w Rajdzie Meksyku, ale jest uważany za dobrego kierowcę na szutrze. W klasyfikacji tego sezonu Nowozelandczyk zajmuje 8. miejsce z dorobkiem 10 punktów zdobytych za 5. miejsce w Rajdzie Szwecji.

(function(d, s, id) { var js, fjs = d.getElementsByTagName(s)[0]; if (d.getElementById(id)) return; js = d.createElement(s); js.id = id; js.src = „//connect.facebook.net/pl_PL/all.js#xfbml=1”; fjs.parentNode.insertBefore(js, fjs);}(document, ‚script’, ‚facebook-jssdk’));

Post użytkownika Hayden Paddon.

Na Rajd Meksyku w barwach Hyundaia powinien powrócić już Dani Sordo, który nie brał udziału w Rajdzie Szwecji ze względu na złamane podczas przejażdżki rowerowej żebra.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 30 marca

Podczas testów przed 24h Le Mans ginie Lucien Bianchi (17 startów, 1 podium w F1).

Umiera Yves Giraud – Cabantous (13 startów).

Carlos Reutemann odnosi pierwsze zwycięstwo w F1, wygrywając GP Afryki Południowej. Po raz pierwszy w karierze z pole position startował Niki Lauda. Po raz 2. i ostatni na podium stał Mike Hailwood, a po raz 8. i również ostatni Jean – Pierre Beltoise. W F1 zadebiutował Vittorio Brambilla oraz zespół Hesketh, 50. start zaliczył Ronnie Peterson, a 100. Denny Hulme.

Pierwsze zwycięstwo w F1 odnosi Nelson Piquet, wygrywając GP USA. Startował z pierwszego w życiu pole position. Po raz 35. i ostatni na podium w F1 stanął Emerson Fittipaldi. 100. start zaliczył Mario Andretti, a z F1 po 132 wyścigach pożegnał się Clay Regazzoni.

Jacques Villeneuve odnosi 5. zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Brazylii. Po raz 50. w F1 startował Heinz – Harald Frentzen. Po raz pierwszy na podium melduje się ekipa Prost.

Lewis Hamilton wygrywa GP Malezji, odnosząc 23. zwycięstwo w karierze.

Archiwum