Paddon ma oferty z Citroena i Hyundaia

Hayden Paddon przyznał, że ma w czym wybierać. Nowozelandczyk może jeździć albo w Citroenie albo w Hyundaiu. 


Jak się okazuje 27-latek otrzymał ofertę na starty nie tylko w Hyundaiu, w którym rywalizował w tym roku, ale również w Citroenie. Nie znamy szczegółów tych ofert, ani tego, czy oferują jazdę przez cały sezon, ale w kontekście rozważań dotyczących przyszłości Roberta Kubicy ta informacja może być istotna.

Paddon chce w przyszłym roku powalczyć o podia, nie podaje jeszcze jednak której oferty jest bliższy. Najwyższym jego miejscem w tym roku było 6. w Rajdzie Australii i jest to jego najwyższa pozycja w karierze w WRC. Na koncie ma jeden wygrany OS i 37 punktów.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 30 marca

Podczas testów przed 24h Le Mans ginie Lucien Bianchi (17 startów, 1 podium w F1).

Umiera Yves Giraud – Cabantous (13 startów).

Carlos Reutemann odnosi pierwsze zwycięstwo w F1, wygrywając GP Afryki Południowej. Po raz pierwszy w karierze z pole position startował Niki Lauda. Po raz 2. i ostatni na podium stał Mike Hailwood, a po raz 8. i również ostatni Jean – Pierre Beltoise. W F1 zadebiutował Vittorio Brambilla oraz zespół Hesketh, 50. start zaliczył Ronnie Peterson, a 100. Denny Hulme.

Pierwsze zwycięstwo w F1 odnosi Nelson Piquet, wygrywając GP USA. Startował z pierwszego w życiu pole position. Po raz 35. i ostatni na podium w F1 stanął Emerson Fittipaldi. 100. start zaliczył Mario Andretti, a z F1 po 132 wyścigach pożegnał się Clay Regazzoni.

Jacques Villeneuve odnosi 5. zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Brazylii. Po raz 50. w F1 startował Heinz – Harald Frentzen. Po raz pierwszy na podium melduje się ekipa Prost.

Lewis Hamilton wygrywa GP Malezji, odnosząc 23. zwycięstwo w karierze.

Archiwum