Testują przed Wielką Brytanią

Ledwie zakończył się Rajd Hiszpanii, a zespoły WRC już zabrały się za testowanie przed Rajdem Wielkiej Brytanii. Najpierw w Wielkiej Brytanii testował Hyndai, a potem Volkswagen. Pogoda podczas obu testów była typowo brytyjska, co zapewne ucieszyło ekipy. Poniżej zobaczycie filmy z testów.

Zaledwie kilkadziesiąt godzin po zapewnieniu sobie tytułu mistrzowskiego, Sebastien Ogier testował w Walii w bardzo trudnych warunkach. Volkswagen nie osiada na laurach i cały czas chce być najlepszy. Poniżej zobaczycie film z testów Francuza:

Testował również Hyundai, a za kierownicą koreańskiego auta siedział Hayden Paddon, który w Wielkiej Brytanii zaliczy swój szósty start w tegorocznym cyklu WRC. Po pięciu dotychczasowych ma on na koncie 18 punktów. Jego najlepszym wynikiem jest 6. miejsce w Rajdzie Australii.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco!

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 4 kwietnia

Urodził się Dick Attwood (16 startów, 1 podium, 1 najszybsze okrążenie).

Urodził się Christian Danner (36 startów).

Podczas wyścigu 100 mil Daytona ginie George Amick (1 start, 1 podium).

Niki Lauda triumfuje po raz 18. w F1, wygrywając USA West. Było to jego 40. podium w karierze. Po raz jedyny z pole position startuje Andrea de Cesaris. Zespół Alfa Romeo po raz 50. jedzie w F1, a zespół Brabham po raz 100. Był to ostatni dotychczas wyścig, w którym Alfa Romeo rusza z pole position.

Michael Schumacher odnosi 73. zwycięstwo w F1, wygrywając GP Bahrajnu.

Sebastian Vettel wygrywa GP Malezji, odnosząc 6. zwycięstwo w karierze. Robert Kubica melduje się tuż za podium – na 4. miejscu.

Robert Kubica przyznaje w wywiadzie dla Przeglądu Sportowego, że w ostatnich miesiącach wykonywał programy w symulatorach.

Archiwum