Kierowcy Hyundaia przed Rajdem Hiszpanii

Informacja z dnia 22 października 2014:

Thierry Neuville, Dani Sordo i Hayden Paddon będą reprezentować barwy Hyundaia w najbliższej rundzie WRC. W Rajdzie Hiszpanii każdy z kierowców ma inne cele, a dobrze zaprezentować się przed swoją publicznością będzie chciał Dani Sordo. Poniżej przeczytacie wypowiedzi kierowców zespołu.

Thierry Neuville (3 starty, najwyższe miejsce 4.): Ten rajd mocno różni się od wszystkich innych w roku. Mam nadzieję, że uda nam się znaleźć właściwe ustawienia i dojedziemy z dobrym tempem bezpiecznie do mety.

Dani Sordo (10 startów, 5 podiów, 4 drugie miejsca): Hiszpania to znakomita atmosfera, są tu bardzo szybkie i ciekawe OS-y. Postaramy się wykorzystać naszą kolejność startową i uzyskać dobry wynik choć nie będzie łatwo przestawić się z szutrów na asfalty.

Hayden Paddon (3 starty, najwyżej 18.): To będzie mój pierwszy asfaltowy rajd w tym roku i w tym aucie więc przede wszystkim będzie to dla mnie nauka, ale po dobrych testach jestem pozytywnie nastawiony. Podejdziemy do tego rajdu na spokojnie.

Strona powrotroberta.blogspot.com jest na facebooku oraz Twitterze! Dołącz do osób ją lubiących i bądź na bieżąco! 

Więcej o całej F1 na MC Formula i onestopstrategy.com

Podziel się wpisem:

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Najnowsze wpisy na blogu:

Tego dnia w F1 - 30 marca

Podczas testów przed 24h Le Mans ginie Lucien Bianchi (17 startów, 1 podium w F1).

Umiera Yves Giraud – Cabantous (13 startów).

Carlos Reutemann odnosi pierwsze zwycięstwo w F1, wygrywając GP Afryki Południowej. Po raz pierwszy w karierze z pole position startował Niki Lauda. Po raz 2. i ostatni na podium stał Mike Hailwood, a po raz 8. i również ostatni Jean – Pierre Beltoise. W F1 zadebiutował Vittorio Brambilla oraz zespół Hesketh, 50. start zaliczył Ronnie Peterson, a 100. Denny Hulme.

Pierwsze zwycięstwo w F1 odnosi Nelson Piquet, wygrywając GP USA. Startował z pierwszego w życiu pole position. Po raz 35. i ostatni na podium w F1 stanął Emerson Fittipaldi. 100. start zaliczył Mario Andretti, a z F1 po 132 wyścigach pożegnał się Clay Regazzoni.

Jacques Villeneuve odnosi 5. zwycięstwo w karierze, wygrywając GP Brazylii. Po raz 50. w F1 startował Heinz – Harald Frentzen. Po raz pierwszy na podium melduje się ekipa Prost.

Lewis Hamilton wygrywa GP Malezji, odnosząc 23. zwycięstwo w karierze.

Archiwum